Sedona 950 nasıl

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında oguzhan0101 tarafından paylaşıldı.

1. oguzhan0101

oguzhan0101 Asladahakolayhalegelmez,sadecesendahahızlgidersin.

Adı:
    oğuzhan tekkardeş
    Seviye:
    Sedona 950 bisiklet almayi dusunuyorum acaba 950 ye verdiğim paraya değermi f/p açısından iyimidir

2. ceycey84

ceycey84 Aktif Üye

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    yaklaşık 1.5 senedir kullanıyorum. 5.000km yol yaptım ve bakım dışında servise götürdüğümü hatırlamıyorum.

3. mtb_rider

mtb_rider Forum Bağımlısı

Adı:
    Mustafa Özer
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    @oguzhan0101

Sedona'nın eğer 2.4 kur fırsatı devam ediyorsa alınır. Ben 940 kullanıyorum. 950 maşa ve fren olarak daha üst ekipmanlara sahip. Sedonanın hangi modeli olsa tavsiye ederim. 2 adet sedonam var ve asla beni üzmediler.

ismail.yüksel bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

PicsArt_09-19-07.56.24.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...
upload_2017-1-3_15-31-54.png
Spor sırasında nabız bandı kullanıyorsak bazen nabzımızın en üst noktaya çıktığını görürüz. Bu üst noktayı oksijen kullanarak maksimum yakıt ürettiğimiz üst sınır olarak görebiliriz. Buna teknik...
4.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...