İnceleme Sedona 910 (2015 model) inceleme

Konu, 'İncelemeler' kısmında emirozturk tarafından paylaşıldı.

1. emirozturk

emirozturk Aktif Üye

Adı:
    Emir
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:

Kendi yaptığım tanıtımdır arkadaşlar.Umarım yardımcı olabilirim.İyi seyirler :)

gmfaruk ve Osman Tuğrul bunu beğendi.
  2. Osman Tuğrul

Osman Tuğrul Bisikletkolik

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    @emirozturk Elinize sağlık, anlatımda biraz yeniyiz sanırım ama hiç sorun yok tebrikler. Ek olarak video başında bisikletin özelliklerini komple alt alta sıralanmış halde yazarsanız daha güzel olur. Birde sadece görüntü açısından diyorum yıkadıktan sonra video çekerseniz de daha iyi olacaktır.

emirozturk

emirozturk Aktif Üye

Adı:
    Emir
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    ilginiz için teşekkürler :) abone olup diğer videolarımda düzeltirim sanırım :):)

İlginizi Çekebilir

5.png
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...
mjj.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
roger-de-vlaeminck.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...