Sedona 820

invictustr

Daimi Üye
Tepki
95
Bisiklet
Bianchi
https://i.hizliresim.com/78Nzgl.jpg
(link)
bu canavar nasıldır verdiğim paranın hakkını verir mi ve salcano astro hd 29 arasında hangisi daha iyidir?

Scudo

invictustr

Daimi Üye
Tepki
95
Bisiklet
Bianchi
ikiside at gibi maşallah ikinci elini ne kadara bulurum acaba

Çağatay Y.

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Salcano
@nazmi bilmez

Sen ne konuşuyorsun değişik :D

nazmi bilmez

Forum Demirbaşı
Tepki
157
@Çağatay Y.

Ya yürü git Allah için bir bak ikisinin resmine erkekçe söyle hangisi güzel :D

Çağatay Y.

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Salcano
@Eren Can Güldalı

Bak güzel dostum belliki yeni başlıyacaksın belkide ikinci veya üçüncü bisikletin olacak.İkinci eli benim aldığım gibi bayiden alırsan lastiklerin yanaklarına dikkat edeceksin viteslerin geçişlerine vb.eğer hidrolik disk frenli ise bi test edeceksin balataların durumunu belki kontrol edebilirsin(yeni değişmiş ve değiştikten sonra satışa konulmuşsa eninde sonunda değişeceksin ama bir süre idare eder seni)gelelim ikinci el aşağı yukarı kaç paraya alırsın.

Sedona 820 yi ben çok beğendim daha doğrusu sedona 720 felan aynı görünümde astroda zaten astro serisinin büyün modellerinde aynı kadroyu kullanıyor.

En basidinden satılıklar.
Sedona 820 sadece sıfırı var sahibindende şehrindeki bayisinde ikinci eli mevcut olabilir.Sıfır olarak en uygun bütçeli olan ise budur yk bisiklette ismini duyurmuş iyi bir bisikletçidir:(link)

Gelelim astroya tek bu var sahibindende (link) şehrindeki salcano bayisinden ise ya aynı fiyata yada 750 ye felan alırsın.

Görüntü olarak sedona daha iyi bence :D

Özellik olarak ben ilk önce arka aktarıcıya bakarım nedense .D Salcanonun arka aktarıcısı 1 gömlek daha iyi pek fark yok aralarında.Birbirlerine benzedikleri için pek detaylı inceleme yapmaya ben gerek duymadım.

@nazmi bilmez

Eh orası doğru ama astro efsanedir :D :D

• Beğen
Tepkiler: invictustr

invictustr

Daimi Üye
Tepki
95
Bisiklet
Bianchi
kararımı verdim para biriksin alacağım 820 yi bizim burdaki sağlam bisikletçilerde var sitesinden baktım yorumlar için teşekkürler

Çağatay Y.

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Salcano
Senin kararına saygı duyarım ama sedonanın o paralardaki diskleri sıkıntı çıkarıyor diyorlar.

dramorey

Daimi Üye
Tepki
164
Bisiklet
Canyon
Kullanıyorum. Ağırlığı 13.5 kg sanirim pedalsiz. Disklerinde hiç bir sikinti yok. Yüzde 90 arazide kullanıyorum banamisin demedi.

• Beğen
Tepkiler: nilcafe66