sedona 820 jant

invictustr

Daimi Üye
Tepki
95
Bisiklet
Bianchi
arkadaşlar 27.5 jantı var orjinal jantını nerden bulabilirim ? araştırdım ama hiç bir yerde bulamadım

yazmayı unutmusum cember lazım sadece

Scudo

Çağatay Y.

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Salcano
Ooooo 840 alınmış benim haberim yok :D Sıfır bisiklete niye çember arıyon yav :)Orjinalini alma bence salcanoların üzerinde gelenlerinden al.

• Beğen
Tepkiler: invictustr

invictustr

Daimi Üye
Tepki
95
Bisiklet
Bianchi
@Çağatay Y.

820 hocam :) ya ufak bi kaza oldu yamukluk var düzelttirdim ama hala yamukluk var ve o benim gözüme çok batıyor biraz takıntılı insanım :) aynısından olsun istiyorum arka ön farklı olursa hoş durmaz

Çağatay Y.

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Salcano
@Eren Can Güldalı

Hacı o zaman iş değişir :D ya kırmızı-mavi iki renk standard çemberlerden alıcan (üçgen jant deniliyor halk arasında) yada aynısını bulcan :D

invictustr

Daimi Üye
Tepki
95
Bisiklet
Bianchi
@Çağatay Y.

dün temiz kafayla bakamadım kazanın etkisiyle bisikletten soğumustum da bugün baktım bişeyi yokmuş :D karanlıktu dün bide canavar gibi ilerde seti değiştiririm olmadı :D aslında yol bisikletine mi geçsem diye düşünüyorum bazen :evil:

Çağatay Y.

Forum Demirbaşı
Tepki
100
Bisiklet
Salcano
Daha yeni aldın hacı ne yol bisikleti he şöyle olur bisiklet daha yeni fiyatı yüksek satılır emsallerine göre.Bu yaklaşımım biraz ön yargı ve seviyesiz ama o oturuş şekli biraz sıkıntılı :D

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Geç yola bir daha dağın yüzüne bakmazsın.