Sedona 781 2009 kadro

Taner Kafes

Daimi Üye
Tepki
30
yazıyı lütfen okuyun

arkadaşlar üst model kadroya geçeceğim için kendi kadromu satıyorum
kadrom bir gün önce çok ufak bir darbe aldı çok dikkat çekmeyen bir darbe
işte şans yarışa girdim bir çizik bile olmadı yarıştan eve geldiğimde kardeşim çelik kapının yanında bisikleti bırakınca çelik kapıya değip hafif bir darbe aldı satmadan önce kötü şans

arkadaşlar darbe 781 yazısının orada foto ile çektim dikkatli bakarsanız ufak bir darbe görsnüz

neyse bisiklette çok abatılı bir çizik yaok sadece sağ sedona yazısında s harfinin üstü biraz çizilmiş o kadar

kadroya istediğim fiyat : 300 tl kargo bana ait

koltuk borusu kelepçesi ve furş takımı da verilecektir

( sr suntour aynakol ve göbeği + bir de sedona kask hediye ediyorum )

eşdeğer bir kaç kadro ile takas edilir

bisikletin parçalarını da isteyen olursa satabilirim

tel: 0539 367 61 12

internetim olmadığından dolayı lütfen telefonla arayınız

kadro : sedona 781 2009 model
kadro boyu : 16''

arkadaşlar küçük darbe 8 ile 1 arasındaki yerde dikkatli bakın
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

Taner Kafes

Daimi Üye
Tepki
30
arkadaşlar kadro ilanı güncel 250 tl den kargo alıcıya ait yanında vereceğim hediyeliri başka bir arkadaşıma sattığımdan dolayı kas ve aynakol veremiyorum birde parça satışı yoktur sadece kadro evimde şu anda internet olduğundan dolayı sadece mesaj yollamanız yeterlidir.ben size ulaşırım scott scale 60 ile takas yapmayı düşünüyorum üstüne fiyat anlaşabiliriz

Taner Kafes

Daimi Üye
Tepki
30
evet komple de satıyorum 1500 tl ama şu anda üstünde avid juicy 3 beyaz 2009 hidrolik,ve , cross rıde 2009 jant, var

Taner Kafes

Daimi Üye
Tepki
30
bisikleti komple almak isteyenler fotolara baksın güncel fotoları bunlar 1500 tl sadece koltuk benim değil satılırken yine yanında fi'zi:k koltuk verilecek

Taner Kafes

Daimi Üye
Tepki
30
işte ila nda yazdığı gibi bir üstde de foto var türk bayrağının olduğu yerde çok ufak bir çökük var ama bayrağı yapıştırdığım için hiç bir şey belli olmuyor