Sedona 771'de karar kıldım. Doğru mu yapıyorum ?

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında MuhammedAAA tarafından paylaşıldı.

1. MuhammedAAA

MuhammedAAA Forum Demirbaşı

Adı:
    Muhammed
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhabalar. Uzunca forum araştırmalarım sonucunda 771'de karar kıldım. En geç 2 ay içinde alacağım. Alma şunu da incele dediğiniz bi model var mı ? Bisikletin üstündeki donanımlardan malesef hiç mi hiç anlamıyorum.

Şu konuyu açmıştım belki okuyanınız göreniniz vardır; https://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=111411

Bu bisikletle tam manasıyla olmasa da çok küçük çaplı, yamaçlarda filan downhill tarzı inişler yapılabilir mi ?

http://www.sedonabisiklet.com/#!771/c1f25

2. Erdal Ceylan

Erdal Ceylan Üye

Bisiklet:
    Ümit
    Seviye:
    Downhill bisiklet için fazla yıpratıcı olur gibi geldi bana.

MuhammedAAA

MuhammedAAA Forum Demirbaşı

Adı:
    Muhammed
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Yarın izmire bakmaya gideceğim bunun için. Kartta yeterli limit varsa belki alıp da dönebilirim :)

4. Mennan Köse

Mennan Köse Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Ben 2012 modelini kullanmaktayım, selesi hariç bisikletten gayet memnunum.

İlginizi Çekebilir

maxresdefault.jpg
Bir sabaha karşı makalesinde daha birlikteyiz :D Adeta ince işçilikle yontulmuş bir kuadriseps kası, çoğumuzun hayalidir... Fakat bunu ya profesyonel sporcularda, ya da gerçekten fit durumdaki...
5e5bb4d61700a7c23b5abfe47263a288.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
upload_2015-6-7_11-47-20.png
Bugüne kadar rüzgarın yönünü ve şiddetini, bisikletin başına geçip de sürmeye başlayınca farkediyordum. Strava'ya yeni eklenen StravistiX bu konuda iyi bir bilgi sağlıyor. Önümüzdeki bir hafta...