Duyuruyu Kapat
Strava 2K
Instagram 5K
Facebook 15K
Twitter 4K

sedona 761

Konu, Sedona kategorisinde feritkucuk28 tarafından 3 Temmuz 2008 tarihinde paylaşıldı.

1. feritkucuk28

feritkucuk28 Üye

Seviye:
    Herkeze bol pedallar millet sedona 711 imi sattım bir haftalık dı yerine 761 im hazırlanıyor Mehmet Bey ve Lütfü bey saolsunlar oldukça farklı bi canavar cıkacak ortaya fakat benım sormak ıstedığım bır sorum var bu canavar a trı bar eklesem nasıl durur .bu konuda onerı beklıyorum .İnşallah pazartesı Ankaradayım ve canavarımı alıp memlekete döneceğim ..Trı bar konusunda yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum ..Şimdiden saolun önimizdeki hafta inşallah resimlerini ekleyeceğim yenı canavarın ..

2. ugurcani

ugurcani Daimi Üye

Seviye:
    hayırlı ugurlu olsun borcumu bitirdiğim gib bende alıcam :) sedona 751

feritkucuk28 bunu beğendi.
    feritkucuk28

feritkucuk28 Üye

Seviye:
    teşekkur ederım arkadaşım bakalım pazartesıyı ıple şekmekteyım bana trı bar konusunda onerın var mı acaba taktırsam mı

feritkucuk28

feritkucuk28 Üye

Seviye:
    bisikletimin fotoğraflarını ekledim

5. ibrkyk

ibrkyk Yeni Üye

PArdon fotolar nerede link verebilir misiniz merak ettim açıkçası benim de düşüncem buydu...

feritkucuk28 bunu beğendi.
    feritkucuk28

feritkucuk28 Üye

Seviye:

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-25_19-39-23.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...
upload_2017-7-17_11-24-19.png
Bisiklet sürüş kaydını Strava'ya, TrainingPeaks'e veya başka bir aktivite takip sitesine yüklediğimizde, özet bilgi ekranında kJ cinsinden bir değer görürüz. Kilojul biriminden gösterilen bu...
1430320894945-vt4jk72hwooj-630-354.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...