sedona 761

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında dodo tarafından paylaşıldı.

1. dodo

dodo Forum Bağımlısı

Seviye:
    en sonunda(bir ay önce:D ) sedona 761 imi aldım...şu an evde olmadığım için fotoğraflarını koyamıyorum ama eve idince koyarım...gidon ve boğazı hareket için daha uygun olanları ile değişti...maalesef amortisörün remote control ü zıplarken kırdım ama hala çalışıyor:D

2. fanatikcimbomlu

fanatikcimbomlu Forum Bağımlısı

Seviye:
    amortisorun çalışması iyi sen yinede iyi kurtulmuşun yeni bogaz gidonun hayırlı olsun allah kazasız belasız binmeni nasıp etsin:D:D:D

dodo

dodo Forum Bağımlısı

Seviye:
    teşekkür ederim de ben amortisörü kırmadım sadece remote control kırıldı...onun dışında bisiklette çizik yok:D

İlginizi Çekebilir

SiS_Nitrate_gel.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
kays pwr.jpg
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...
upload_2016-8-24_10-44-26.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...