Sedona 761 gasp edildi!

mahmut16

Üye
Tepki
3
çok geçmiş olsun

"Allah o güvenlik görevlisini de bildiği gibi yapsın aç,susuz bıraksın çocuklarından çıkarsın diyorum" aynen katılıyorum aldığı o maaş haram olsun ne diyim başka

• Beğen
Tepkiler: dodo
Scudo

dodo

Forum Bağımlısı
Tepki
242
Ve sonunda bisiklet bulundu suçlular da yakalandı sayılır...

bugün pazartesi çalınan bisiklet için,bisikletin çalındığı yer olan balat a gittik...güvenlik görevlisine bakıyorduk ki ben bizi gasp edenlerden birini gördüm...Fatih Polis karakolundan Taşkın isimli hayırsever polis memuru anneme telefon numarasını vermişti annem de hemen Taşkın Bey i aradı...daha sonra iki polis otosu yolladılar...normalce hiçbirşey yokmuş gibi çocukların yanına gittiler ve enselediler çocukları...sonra polis karakoluna götürdüler..ilk önce kabul etmemiş ama sonra korkusundan bir güzel ötmüş arkadaş,bütün arkadaşlarının ismini,bisikleti ve telefonumu çalıp sattığını anlatmış..

neyse sonra çarşamba denen yere gittik..telefonu 15ytl ye 1,600ytl ye topladığım bisikletimi de 80ytl ye satmış...sonra adam yeğenini aradı,oğlum bisiklet çalıntıymış geri getir dedi ve bisiklet de cep telefonu da geldi...

çocuk baya korkmuş,elleri falan titriyormuş...polis de ilk defa yapmış galiba,hemen anlattı ve çok korktu dedi.

Neyse geçmiş olsun diyelim...kalın sağlıcakla

sevims

Aktif Üye
Tepki
159
@dodo

Harika! Dün okurken içim gitmişti ama buna çok sevindim... Şanslıymışsın dostum, ucuz kurtulmuşsun. Haydi hayırlısı, bundan sonra hepimiz daha dikkatli olalım, olası durumlar için yanımızda sürekli biber gazı taşıyalım...

• Beğen

Yokuscu

Forum Demirbaşı
Tepki
186
oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :D:D:D:D:D YAŞASINNNNNN COK SEVİNDİMMMM :D:D:D OLEYYYYYY YUPİİİİ

• Beğen

dodo

Forum Bağımlısı
Tepki
242
2 ay sonra mahkemem var:D mahkemeye bekleriz:D

polis diğer hırsızları da aradı onlar da gelmesse aranma emri çıkacak herhalde...

polislerde aileleri mahkemede şikayetçi olmamanız için yalvaracak dedi,bende yalvartıcam:ci: ve şikayetçi de olurum büyük ihtimalle...yalvarsınlar bakalım

polislere de lahmacun ısmarladık :D

• Beğen
Tepkiler: sonEr´´

latif kavak

Daimi Üye
Tepki
102
darısı benım basıma olsun dıyelım.benımkıde bugun cvalındı ve ınsallah bulunur:(

• Beğen

koraymalkoc

Forum Bağımlısı
Tepki
371
Dodo kardeşim çok sevindim bisikletini geri aldığına.Süper bi haber.Ama latif abininkinede üzüldüm :(.İnş. bulunur bisikletin latif abi.

• Beğen

dodo

Forum Bağımlısı
Tepki
242
evet inşallah o da bulur bisikletini :eek:

ugurcani

Daimi Üye
Tepki
74
hayırlsı bisikletforumun hermemeleketten üyesi var bisikletlerimizi yurtdışına çıkamadığı sürece bulunur

• Beğen

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
çok geçmiş olsun kardeşim.inşallah kısa zamanda bulursun.en iyis yanında biber gazı taşımak.adam 15 dk etkisiz kalıyor.

• Beğen

dodo

Forum Bağımlısı
Tepki
242
@hayko-cepkin

bisiklet bulundu zaten:D

tugayabicim

Forum Demirbaşı
Tepki
80
çocukların yanına gittiler ve enselediler çocukları...sonra polis karakoluna götürdüler..ilk önce kabul etmemiş ama sonra korkusundan bir güzel ötmüş arkadaş,bütün arkadaşlarının ismini,bisikleti ve telefonumu çalıp sattığını anlatmış..

neyse sonra çarşamba denen yere gittik..telefonu 15ytl ye 1,600ytl ye topladığım bisikletimi de 80ytl ye satmış...sonra adam yeğenini aradı,oğlum bisiklet çalıntıymış geri getir dedi ve bisiklet de cep telefonu da geldi...

--------------------------------------------------------------------------
dodo olm sn ısı bılmıosn orda agızlarını burnunu kırsaydın sahsen ben olsam oyle yapardım nası olsa yanımda polıs var bısı yapamazlar..:D neyse allaha şükür bulmuşşun

• Beğen

Emir Yüksel

Aktif Üye
Tepki
146
bu nedir abi ya?
güvenlik şerefsizin daniskası, çocukların Allah'ı beleş ekmek olmuş..olan biz sporculara oluyor.

'Durmak yok yola devam arkadaşlar':mad: , helal olsun açlık sefalet, işsizlik diz boyu, suçlusu biziz sanki!
sinirlendim, durduk yere!:boese157:

Aybars Öge Sürücü

Forum Bağımlısı
Tepki
1.494
@dodo

Kardeşim sakın nasılsa bisiklet bulundu deyip şikayetini geri alma. Bugün sana olan yarın öbür gün yeğenine, kardeşine, en yakın arkadaşına olabilir. Vazgeçersen bu pislikleri yüreklendirmiş olacaksın.

BU MEMLEKETTE NAMUSLULAR DA,
NE ZAMAN NAMUSSUZLAR KADAR CESUR OLURSA;
İŞTE O ZAMAN HERŞEY DÜZELİR.

mahmut16

Üye
Tepki
3
kesinlikle şikayetçi olun 18+ mı çocuklar bir söylersen sevinirim çokkkk sevindim bulunduğuna hayırlı olsun bir yerinde eksik çizik varmı inş. bişi yoktur eğer güvenlik görevlisinden şikayet olabiliyorsa onu da şikayet et

• Beğen

Can Sonbay

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Bisiklet
Giant
Gidiceksiniz o güvenlik görevlisinin çalıştığı yere...
1700 ytl lik bisikletim Güvenlik görevlinizin sorumsuzluğu yüzünden elimden gitmiştir diceksiniz...
En azından güvenlik görevlisi işinden olur...

SoldieR52

Forum Demirbaşı
Tepki
327
bisiklet bulunmuş olay kapanmış konununda kapanması gerekmezmi :rolleyes: