Sedona 741 kullanıcıları

Konu, 'Sedona' kısmında grideniz tarafından paylaşıldı.

1. grideniz

grideniz Aktif Üye

Seviye:
    Bu bisikleti(sedona 741) kullanan yada deneyen var mı ,uzun yıllar içinde memenuniyet ölçünüz nasıl, modifikasyona açık bir bisiklet mi? Bu parayı hakeder mi(395€)?

2. Muratcan Gümüş

Muratcan Gümüş Kıdemli Üye

Seviye:
    evet bende bunu merak etmiyor değilim.. kullanan arkadaşlardan bekliyoruz..

3. Emre Yıldız

Emre Yıldız Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    7 Mayısta aldım 741-v güzel bisiklet aldığımada hiç pişman olmadım şimdi dısk fren taktırmaya çalışıyorum.

4. Baran Özkan

Baran Özkan Forum Demirbaşı

Seviye:
    bu bisikleti kullanmadım fakat 751 kullandım.. bu bisikletin kadrosu 751-761 ve 781 ile aynı hemde disk fren ile alıcaksan eğer hidrolik disk freni var.. kadro dışında sürüş özelliklerini pek bilmiyorum ama pişman olmazsın:)

sokol yeşil bunu beğendi.
  5. Ahmet Bıçkıcı

Ahmet Bıçkıcı Yeni Üye

Seviye:
    Merhabalar, yarın bir aksilik çıkmazsa bu bisiketi 2. el olarak 1.000 lira gibi bir fiyata alacağım. Yanında bir sürü aksesuar ile (kask, pompa vs) Sizce bu fiyata mantıklı bir alet midir?

İlginizi Çekebilir

cycling-nutrition-energy-bars.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
lance-armstrong-jan-ullrich.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...
koçhi.jpg
Arkadaşlar bildiğiniz üzere bu yaz bisikletle en uzum sürüşüm olan bir seferde 215km sürüşümü sizle paylaşmışdım; Günü birlik ( Nevşehir - Ankara yolu) 8.saat 30dk sürüş 215km.. Yalnız şöyle bir...