sedona 731 sıfır bulabilir miyim

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında furkan Türkyılmaz tarafından paylaşıldı.

1. furkan Türkyılmaz

furkan Türkyılmaz Yeni Üye

Bisiklet almak istiyorum en Son karar olarak mtb almaya karar verdim araştırmalatıma göre sedona 731 i buldum ama piyasada yok galiba olup olmadığı hakkında yardım edebilir misiniz

2. Onur Y.

Onur Y. Yeni Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    http://www.serdarzuccaciye.com.tr/index.php

Burada var görünüyor. Başka yerlerde de ararsanız çıkabilir. Ancak isterseniz 1 mayısta Tekirdağ'a gideceğim sizin için sorabilirim.Benimde ilk bisikletimi aldığım yerdir.

İlginizi Çekebilir

IMG_20150520_231856.jpg
Merhaba dostlar hemen her bisiklet süren selenin sert ve rahatsızlığından şikayet etmiştir ve çoğu kişi de belki utangaçlıktan belki rahat hissetmediğinden ya da maddi olarak pahalı olmasından...
upload_2016-11-16_14-35-2.png
Bu sabah @emrah9700, kullanmaya başladığı güç ölçerle ilgili bir iki soru iletmişti whatsapp'tan. Astigmat başlangıcı nedeniyle telefondan okuyup yanıt yazmam zor. Sorularını buradan yanıtlamaya...
CMUYucGVEAAxM1a.jpg
Merhaba kolay gelsin arkadaşlar. Benim 1.80 boyum var 98 kiloya kadar çıkmıştım 2-3 ay sonra 80 kiloya kadar düştüm ama havaların kötü olması nedeniyle bisikleti bi müddet ara vermek zorunda...