Sedona 731 hakkında bir kaç soru.

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında kes888 tarafından paylaşıldı.

 1. kes888

  kes888 Yeni Üye

  Kayıt:
  21 Eylül 2010
  Mesajlar:
  17
  Beğeniler:
  2
  Şehir:
  İstanbul
  Seviye:
  Arkadaşlar uzun araştırmalarım sonucu Sedona 731 almaya karar verdim.Fakat bu bisiklet hakkında bir kaç sorum olacak:

  1.Maşa olarak RST BLAZE maşa kullanılmış.Bu maşanın kalitesi nedir? Giriş seviyesi için beni idare edermi? Yoksa değiştirmelimiyim?

  2.Bisikleti ilk aldığım zaman bana kısa vadede sorun çıkarmaması lazım çünkü kullanacağım yerde bisikletçi bulmak biraz zorda.Acaba ilk aldığım zaman bana pek fazla sorun yaratır mı?

  3.Bide şöyle bir olay var.Bisiklet alırken iyi bir kadro,düşük donanım ya da kadro olarak kendini kanıtlamamış ama iyi donanımlı olan bisikletler var.Sizce Sedona'nın bu modeli hangi gruba girer?Birde Sedona'nın kadroları sizce iyi midir?Sizlerin Sedona kadroları hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

  4.Sizce bu bisikleti aldığım zaman ilk olarak hangi parçasını upgrade etmeliyim?

  5.Geçen gittiğim Beşiktaş'taki bir bisikletçi ellerine daha bu modelin ulaşmadığını şu anlık 2012 sedona'lardan ellerinde sadece borlanın olduğunu söyledi.Sizce bu bu model ne zaman mağazalara ulaşır.

  6.Son olarak bütçem 1300tl.V-fren olmak üzere bana başka hangi marka dağ bisikletini önerirsiniz?

  Her türlü cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
   
 2. #2
  kes888

  kes888 Yeni Üye

  Kayıt:
  21 Eylül 2010
  Mesajlar:
  17
  Beğeniler:
  2
  Şehir:
  İstanbul
  Seviye:
  Arkadaşlar yardımcı olabilecek biri yok mu?1-2 hafta içerisinde bu bisikleti alacağım ve aldıktan sonra pişman olmak istemiyorum.
   

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-6_15-29-19.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
image.jpg
1 haftalık çalışma sonrası roller Yaptım. Profil demirler, akıllı Alman rulman yatakları ve rulmanlar, rulmanlı merdaneler ve gerginleştirilmiş makine zinciri ile Bayır tadında Sürüş zorluğu :)...
upload_2016-8-24_10-44-26.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...