Sedona 711vkullananlar Ve Kullanmak İsteyenler Buraya!!

Scudo

Cüneyt Kılıç

Forum Demirbaşı
Tepki
236
Bisiklet
Specialized
Merhaba arkadaşlar. Ben Sedona 711v almak istiyorum ancak kadro boyu konusunda karasız kaldım. 16inc olanın rengi hoşuma gitti ve kadronun üst borusundaki eğim olması rahatlık sağlayacağını düşünüyorum. Ancak boyum 1.79cm buna göre forumda araştırdığımm kadro-boy kısmında bana 18 daha uygun olacak gibi. Acaba hangini alsam karar veremedim. Benim boyum açısından ikisinin bana göre avantaj ve dezavantajları nelerdir?

Tepki
52
Bende 711 v almak istiyorum inşallah.Boyum 1.82 dağ bisikleti için 18 lik benim için uygun olucaktır heralde.

globaldriver

Daimi Üye
Tepki
259
İsim
Ugur Bilgili
Bisiklet
Trek
@ayca parmaksız

Eğer hidrolik değilse, v fren almanı öneririm.

fenris

Üye
Tepki
39
Selamlar arkadaşlar bende Sedona 711V almak istiyorum, bir kaç sürücüden aldığım öneriler doğrultusunda kullanmak istediğim parkur ve disk frenin darbelere karşı daha hassas olması benim kararımda etkili oldu. Seçim yapmakta zorlanan arkadaşlar için benim önerim (ki bu konuda çok bilgim yok ama paylaşımlardan edindiğim bilgilere dayanarak konuşuyorum) V frendir.

Cüneyt Kılıç

Forum Demirbaşı
Tepki
236
Bisiklet
Specialized
@alpinist63

Evet haklısın daha uygun olabilir ama Sedona 711in 17inç olan modeli var mı? Ben bilmiyordum..

Tepki
21
renk önemlimidir bu arada ben dikkat ettim genelde 711 kullanalar hep beyaz almış ben siyahı tercih ettim gibi bir bildiği mi var yoksa beyaz alalnların merak ettim .

çok mu şekilciyim neyim bilemedim :) jantları flanda siyah yaparım canavar gibi olur diye hayal ettim ileride :)

Cüneyt Kılıç

Forum Demirbaşı
Tepki
236
Bisiklet
Specialized
@güven şengönül

Tamamen zevk meselesi ama ben sadece gidonu beyaz olduğu için bile beyaz kırmızı ya da beyaz mavi rengini daha çok isterdim.. siyah gidon bana, paslanmış ve boyası çürümüş eski bisikletimin gidonunu hatırlatıyor:D yoksa mavi siyah renk de gayet güzel aslında..

Tepki
21
doğru aslında beyaz da çok tatlı duruyor gidonda özellikle ama siyah gövde siyah jant böyle al da sür diyor uzaktan resmen :d

genel anlamda şekilci değilimdir aslında ama bu sefer yokuşa sürdüm sanki
ilk başta sırf adı hoşuma gitti diye kron bile düşündüm