Sedona 711v

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Buse Evren tarafından paylaşıldı.

1. Buse Evren

Buse Evren Üye

Seviye:
    Selamlar olsun kaç aydır konu açmıyorum yanlış yere açtıysam kusura bakmayın 1-2 aydır bu bisikleti alıcaktım fakat bazı nedenlerden dolayı alamadım ama en geç 1 hafta içinde alıyorum izmirdeyim kırmızı ve ya siyah hangisi daha hoş duru sizce ? benim kafam karıştı :) Ve ne kadara almalıyım doruk bisikletten alıcam sitesinde %25 lik indirime denk geliyo yaklaşık ne kadar olur ve yanında birşeyler daha istiyicem :) en fazla ne kadara mal olur ?

İlginizi Çekebilir

% 8 eğimli bir tırmanış.jpg
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...
robert-forsteman-2010-3-27-9-6-8.jpg
arkadaşlar bildiğimiz gibi dayanıklılık bisiklet yarışlarında bisikletçilerin vücudu çok ince ve pist yarışçılarıyla aralarında büyük farklar var. yol yarışçılarının üst tarafı neredeyse yok gibi,...
1.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...