Sedona 711 D nasıldır önerileriniz ?

fasters

Üye
Tepki
0
http://img156.imageshack.us/img156/1705/711dqk.jpg

Arkadaşlar bu bisiklet çok güzel yani tam hayalimdeki bisiklet fakat fiyat/performans yönünden bakılınca eksik gibi geldi bana,bisiklet sıfır olarak 700 lira disk frenleri hidrolik değil,yani tavsiye edebileceğiniz marka varmı yukarıdaki fiyatı geçmiyecek bir biçimde yada ne dersiniz yani hidrolik veya mekanik deyince çok şey değişiyormu :D
Forumda kullanan arkadaşlar varmı bisikleti nasıldır ?
Özellikler
# Kadro boylari: 14/16/18/20"

# SR Suntour XCM MLO kilitli masa
# Amoeba Gidon-Bogaz grubu
# Shimano Altus 8'li vites-Fren kollari
# Shimano Acera 416 ön-arka mekanik disk fren seti
# Shimano C-50 ön, Shimano Altus arka vites
# KMC Z-51 Zincir
# Shimano FCM-191 ayna kol ve Shimano Acera Orta göbek
# Wellgo pedallar
# Alexrims Ace-17 cemberler
# Shimano Acera disk ön-arka göbek ve Altus 8'li rubl
# Ağırlık:14.200 16 inç

Scudo

xXmekrogXx

Aktif Üye
Tepki
35
(link)

Foto işini ayarlayamadın galba kardeş :) zannedersem senin bisiklet bu olsa gerek öneriye gelince benim neler diyeceğim malum :D sürüş keyfi alacağın sayılı bisikletlerden birkaç tanesi

• Beğen
Tepkiler: fasters

Kerem Gürgüt

Daimi Üye
Tepki
306
Bisiklet
Amoeba
eğer yeni başlayacaksanız bu bisikletin v frenlisini almanızı tavsiye ederim. giriş seviyesi için yeterli bir bisiklet. ilerleyen zamanlarda da komponetleri değiştirip yükseltebilirsiniz. disk frene gelince mekanik freni kimse tavsiye etmiyor, hidrolik fren de ise seviye seviye modeller var. bu seviyeler attıkça da fiyat artıyor yanlız. hidrolik için genelde forumda gördüğüm kadarıyla üst modeller tavsiye ediliyor. benim tavsiyem en makul olanı, v frenli bir bisiklet almanız.

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Foto işini ayarlayamadın galba kardeş :) zannedersem senin bisiklet bu olsa gerek öneriye gelince benim neler diyeceğim malum :D sürüş keyfi alacağın sayılı bisikletlerden birkaç tanesi

(link) (Resim Ekleme)

(link)

Kişisel olarak ilk gördüğüm de çok hoşuma gitti ..Maddi,Görsel ve ağırlık olarak güzel..Başlangıç içinde olsa ,süreklilik içinde olsa kesinlikle tavsiye ederim.Kilo olarak da herhengi bir risk taşımaz.İyi Forumlar..

• Beğen

müjdat dede

Forum Bağımlısı
Tepki
422
Bisiklet
Giant
güzel bisiklet tavsiye ederim verdiğiniz paranın hakkını sonuna kadar verecektir:)

• Beğen

ali alper uyar

Forum Demirbaşı
Tepki
751
güzel bisiklet yalnız amortisörünü kilitleyince ufak bir yol bozukluguna denk gelince taşa çarpmış gibi oluyorsun, Arada çamurda kullanırım demiyorsan v frenlisi daha iyi bence okadar farka değmez bence.

• Beğen

Murat İçlek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
arkdasın 761 modelını kullanmıstım cok rahat agırlık olarakda cok iyi sedonayı begenıyorum . 711 D modelıde fıyat olarak cok iyi performans olarakda guzel olcagını dusunuyorum tasıye ederım ;)

fasters

Üye
Tepki
0
İlgilenen arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum,ilk bisikletim olmıyacak yani kabileyetim var eski bisikletim çok yaşlanmıştı düzelcek gibi değil,en iyisi yeni bir bisiklet,onun için sürekli kullanımım olacak yorumlardan çıkarttığıma göre hidrolik frenler sınıf,sınıf parasına göre ayrılıyormuş,700 liraya hidrolik frenli bisiklet bulabilirsem mekanik diskten farkı olmuyacak.Dediğiniz gibi v-frenlisini alsam daha sonradan disk taktıramam uğraş ister olmassa bu alet tam benlik :D foto içinde saolun öğrenmiş oldum :D

xXmekrogXx

Aktif Üye
Tepki
35
Fotoğraf koymayıda öğrendiğine göre bol bol fotoğraf bekliyoruz :D:D iyi pedallamalar.

minolta35

Aktif Üye
Tepki
48
Aynı modelin V frenlisi de var herhalde.Kadro olarak gerçekten hoş görünüyor.

Tepki
6
@sadana

(link) (Resim Ekleme)

(link)

Kişisel olarak ilk gördüğüm de çok hoşuma gitti ..Maddi,Görsel ve ağırlık olarak güzel..Başlangıç içinde olsa ,süreklilik içinde olsa kesinlikle tavsiye ederim.Kilo olarak da herhengi bir risk taşımaz.İyi Forumlar..

2010 modelmi yokasa 2009 mu?:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: