Sedona 711 Aranıyor

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında BF Okuru tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Slm arkadaşlar sedona 711 arıyorum forumda bu ay sonu alaçağım elinde olanlar mesaj veya konuya yorum yaparlarsa sevinirim

Kadro=17-18

BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Arkadaşlar vuruğu kırığı olmayan çizik leri çok olmayan tüm aksamları çalışan
    kadro boyu 17-18 18 tercihimdir renk önemli değil 500 tl bütcem var 2. el sedona arıyorum bu ay sonu alacağım tüm ilanlara bakacağım birde başka markadalarıda değerlendirecem :) iyi forumlar

BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Güncell...

BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Arkadaşlar bisiklet iptal oldu onun yerine sedona kadrosu arıyorum 150-200 tl arası kadro boyu 18-20 çiziği çok olmayan vuruğu olmayan kadro arıyorum

BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

kadro arayışı güncel

BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

<kadro bulunmustur ilan kapatılabilir

İlginizi Çekebilir

koçhi.jpg
Arkadaşlar bildiğiniz üzere bu yaz bisikletle en uzum sürüşüm olan bir seferde 215km sürüşümü sizle paylaşmışdım; Günü birlik ( Nevşehir - Ankara yolu) 8.saat 30dk sürüş 215km.. Yalnız şöyle bir...
Untitled.png
Herkese Merhabalar, Beylikdüzü yokuşunu merak edenlere, "Bu nasıl bir yokuştur?" diyenlere ithaf ettiğim videyomu paylaşmak istedim. :harika: Videyo Beylikdüzü Florya dönüşü çekilmiştir....
ONECOL.jpg
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.