sedona 700 v mi carraro big 929 mu?

Sedat sab

Üye
Tepki
2
Arkadaşlar merhaba bu forumda ilk defa yazıyorum konuyu yanlış yere falan açtıysam kusura bakmayın.ben yaklaşık iki aydır dağ Bisikleti almaya karar verdim ve araştırma yapıyorum fakat hiç bi yere varamadım hergün alacağım bisikletin markası modeli değişiyor kafamda şimdi ise iki seçeneğe düşürdüm gibi. Bi diyorum sedona 700 v alayım bisiklet olayını benimsersem hoşuma giderse yükseltirim.bide diyorum boyum 1.90 kilom 98 almışken sağlam bi 29er bisiklet alayım fiyat aralığımda biraz esnek olmakla beraber çokta pahalıya kaçmak istemiyorum o yüzden carraro big 929 alayım mı diyorum bu bisikletler arasında anlattığım şekilde hangisini almalıyım veya başka model kullanan beğenen varsa yeni başlayanlar için boyumu ve kilomu hesaba katarak öneride bulunacak varsa tekliflere açığım şimdiden sağolun.

Scudo

Can Yoltar

Aktif Üye
Tepki
57
Bisiklet
Kron
29er tercih etmeniz daha mantıklı gibi görünüyo.

Can Yoltar

Aktif Üye
Tepki
57
Bisiklet
Kron
ben 1.92 boyundayım 26 jantta kullandım 29erde. rahatlık değilde performans farkı var arada hidrolik v frenden 29 er 26 janttan üstün.

Sedat sab

Üye
Tepki
2
Anladım teşekkür ederim bende böyle düşündüm ama sedonanın tipi,parasıda güzel artık değerlendircem