Sedona 601 almayı düşünüyorum..

Melih AÇIK

Daimi Üye
Tepki
97
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
merhaba arkadaşlar.. sedona 601 almayı düşünüyorum ilk yol bisikletim olacak. sizce nasıldır. başlayanlar için uygun mudur?
birde sormak istediğim izmir, eskişehir yada bursa dan nerelerde bulabilirim. veya internette önerebileceğiniz güvenli siteler hangileri?

Scudo

Aykut Subaşı

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Bisiklet
Cube
601 başlangıç-hobi tarzına uygun düşebilir.Ama parçalarından dolayı daha üst seviye bir bisiklete geçme isteğiniz daha çabuk olacaktır diye tahmin ediyorum.Piyasada çok sayıda full sora - tiagra sistemli bisikletler mevcut.İkinci el olarak düşünmenizi öneririm.Emin olun o aradaki farka değer.

Melih AÇIK

Daimi Üye
Tepki
97
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
o kısmı düşündüm ama taksit olayından dolayı sıfıra yönelmiş durumdayım.

Nail Acun

Forum Demirbaşı
Tepki
857
Bisiklet
Merida
Ben şuan kullanmaktayım 601. Benim de ilk yol bisikletim.Hiç bir sıkıntı yaşamadım şuana kadar.Ne frenlerde ne viteste. Sadece lastiklerim 2-3 kez patladı.Bu da normal birşey zaten. 601 görüntü açısından harika bir bisiklet. Rengi beyaz.Jantlar da yüksek profilli olunca,bisikletin yandan görünüşü mükemmel.Donanım olarak da şuana kadar sıkıntı yaşatmadı bana.gayet de memnunum.Almanızı öneririm.

Melih AÇIK

Daimi Üye
Tepki
97
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
carraro 915 dambiezi düşünüyordum fakat forumda gördüğüm kadarıyla bulunamadıgı söyleniyor

Nail Acun

Forum Demirbaşı
Tepki
857
Bisiklet
Merida
Dambiez'i ben de bulamadım.

Melih AÇIK

Daimi Üye
Tepki
97
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
peki sedona 601i izmir, eskişehir yada bursa dan nerelerde bulabilirim. veya internette önerebileceğiniz güvenli siteler hangileri?

Melih AÇIK

Daimi Üye
Tepki
97
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
hmm. teşekkür ederim.. başka varmı acaba özellikle eskişehirde bulabileceğim yerler?