sedona-411

sprint

Forum Demirbaşı
Tepki
282
arkadaşlar yokmu hiç forumda 411 sedona yol bisikleti sahibi kulanan nasıl acaba resimlerini ekleyebilirmsiniz ayrıca ben araştırıyorum fakat çıktığından beri ne yarışlarda kulananı görebildim nede forumda sahibi olup resmini koyanı görebildim nede sporcu arkadaşlardan bir bilgi alabildim yani kibrit gibi bir anda yanıp sönen cinsden bir şeymdir ki sadece temsili resmini görebiliyorum oda çok canlı olmuyor elinde olupta resim çekebilicek olan arkadaşlar bilgide verirseniz çok iyi olucak teşekür edeirm şimdiden

Scudo

FarukDemir

Forum Bağımlısı
Tepki
397
yaa ben de bayağı araştırdım bu bisikleti:) canlı olarak üsküdar atilla bisiklette gördüm.kullanıcı olarak da üsküdar da sürekli birini görüyorum.atilla bisiklete ilk gittiğimde senin için resim çekicem

• Beğen
Tepkiler: sprint

MertSayın

Daimi Üye
Tepki
198
Buyur arkadaşım resimlere burdan bakabilirsin.. Bir ara ben de aynı modeli düşünüyordum :) Saygılar..
(link)

• Beğen

sprint

Forum Demirbaşı
Tepki
282
mertsayın kardeş bu resimleri gördüm ben ben birebir alan kulanan arkadaşları bekliyordum ama çıktığından beri hiç ses yok piyasada o yüzden merak ediyorum karasızlık hemde araştırıyorum teşekür ederim link için fakat bu linki ezberledim :D

MertSayın

Daimi Üye
Tepki
198
Önemli değil :) Bildiğim kadarıyla bu model zaten deneme amaçlı üretilip az sayıda piyasaya sürüldü. O yüzden bulmak zor olsa gerek. İstanbul Sirkeci'de Sedona'nın bayisi vardı, yolum düştüğü zaman dilerseniz sorabilirim oraya :) Saygılar

• Beğen

Emirhan Kılıç

Daimi Üye
Tepki
128
İsim
Emirhan KILIÇ
Bisiklet
Diğer
Arkadaşlar Bizim elimizde 10 adet sedona 411 yol bisikleti mevcut ve BU MODEL SADECE TARAFIMIZDAN SATILMAKTADIR.
isterseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz
yerimiz üsküdarda
resimini canlı olarak görmek istersen
(link)

sprint

Forum Demirbaşı
Tepki
282
teşekür artık gerek kalmadı yani sedona dan vaz geçtim