Aranıyor Sedona 410, CitySport 40, Carraro 224

Konu, 'Aranıyor...' kısmında Furkanaakyol tarafından paylaşıldı.

1. Furkanaakyol

Furkanaakyol Yeni Üye

Adı:
    Furkan Akyol
    İlk kez konu açıyorum foruma hatam varsa veyahut yanlış yere açtıysam kusuruma bakmayın. Öğrenciyim Kurban bayramından sonra Burhaniye de üniversiteye baslayacağım kısmet olursa. Başlıkta gördüğünüz gibi bu üç model bisikletten birini almayı düşünüyorum.kullanan varsa pozitif veya negatif özelliklerini benimle paylaşmasını rica ediyorum. İkinci el almayı düşündüğümden satıcı olanlar benimle irtibata geçebilir. Hayırlı cumalar

İlginizi Çekebilir

THE BACAK.jpg
ortamı bozan herkesin gıcık olduğu tipler vardır ya. işte ben o kişi olarak geldim. genetik olarak az tüylü bisikletçi. :D allah yardımcınız olsun :D [ATTACH] geçenlerde de arabanın tekinden...
1.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
1.jpg
Bisiklet sürerken beni son derece rahatsız eden ve bir türlü çaresini bulamadığım hadiselerden biri de sürekli burnumun akması. Mevsim dinlemiyor, yaz-kış bisiklet üzerinde olduğum sürece burnum...