Sedona 410 çalındı

Konu, Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları kategorisinde vincekar tarafından 14 Temmuz 2018 tarihinde paylaşıldı.

1. vincekar

vincekar Üye

Adı:
    volkan
    Bisiklet:
    Carraro
    Sponsorlu Esenyurt ta Sedona 410 bisikletim bu gece binanın içinden kilitli olmasına rağmen çalındı üzerinde Brooks sele topeak bagaj ve sks çamurluk vardır gidonda UNO marka gidon boğazı vardır lütfen eğer görürseniz 05444800033 numaralı cep numarama bilgi vermenizi rica ediyorum. 20180714_070209.jpg

BF Okuru bunu beğendi.
  2. C.Koc

C.Koc Forum Bağımlısı

Adı:
    Cem
    Bisiklet:
    Bianchi
    Geçmiş olsun....

vincekar bunu beğendi.
  3. mariokaldato

mariokaldato Saclarıma çelik pisilet düşmüş koparma kanka

Adı:
    Raşit Cumhur Çakın
    Bisiklet:
    Merida
    Gecmis olsun uzuldum ya makinada ates ediyormus masallah :(

vincekar bunu beğendi.
  4. demir77 Üye

Adı:
    mehmet demir
    Bisiklet:
    Ümit
    Geçmiş olsun çok güzel bisikletmiş. Nasıl bir kilit kullanmıştınız? Kesildi mi? İnş bulursunuz.

vincekar bunu beğendi.
    vincekar

vincekar Üye

Adı:
    volkan
    Bisiklet:
    Carraro
    Kilit şifreli kilit di aslı bisikletten almıştım kötü bir kilit değildi ama hırsızı hiç etkilemiyor

6. demir77 Üye

Adı:
    mehmet demir
    Bisiklet:
    Ümit
    Hocam kilit caydırıcı olmalı. Sağlam u kilit veya zincir kilit kullansaymışınız keşke. İlan sitelerini sürekli incelemenizde fayda var. İnş en kısa sürede yakalanırlar.

7. mariokaldato

mariokaldato Saclarıma çelik pisilet düşmüş koparma kanka

Adı:
    Raşit Cumhur Çakın
    Bisiklet:
    Merida
    Birde konu basligini " sedona 410 calindi" diye duzelt bence

M.J. bunu beğendi.
  8. Ned Stark

Ned Stark Giant Escape 2

Adı:
    Onur
    Bisiklet:
    Giant
    Evinizin içi müsait mi değil neden bina girişine bırakıyorsunuz müsait değilse anlaşılır ama müsaitse sakın bırakmayın benim bisikletim evimde odamda bisiklet askılığıda aldım asıyorum daha iyi bina içi sağlıklı değil bence dediğim gibi tabi kimi insanında evi ufak olabiliyor koyacak yer bulamıyor onlar mecburen bina girişine bırakabiliyor geçmiş olsun umarım bulunur.

vincekar bunu beğendi.
  9. demir77 Üye

Adı:
    mehmet demir
    Bisiklet:
    Ümit
    Doğru söylüyorsun. Bende de yer sıkıntısı var eve koyamıyorum. O yüzden ben de bina içinde kapımın önündeki doğalgaz borusuna bağlıyorum. 2 kat çıkartıyorum her seferinde. Bina girişinde de yer yok zaten. Sağlam bir u kilide güveniyorum. Caydırıcı olur diye düşünüyorum. Kilit için bütçeye acımamak lazım.

mariokaldato bunu beğendi.
  10. Ned Stark

Ned Stark Giant Escape 2

Adı:
    Onur
    Bisiklet:
    Giant
    @demir77 ben şimdi böyle haberleri okuyunca düşünüyorum da acaba benim evimde müsait olmazsa bina girişine mecbur bırakacağım için ne yapabilirim diye herhalde 3 4 yerden kilit koyarım ve bisiklet alarmı var oynayınca ötüyor ondan da takarım bisiklet kilitlerini de en üst düzey hangisiyse paraya kıyar alırım yani aklıma da başka bir şey gelmiyor

11. demir77 Üye

Adı:
    mehmet demir
    Bisiklet:
    Ümit
    @Ned Stark Doğru diyorsun en temizi birden fazla kilit. Bende alarm var ama genelde kullanmıyorum. Aslında alarmı aktif edeyim bundan sonra. Ne olur ne olmaz.

vincekar

vincekar Üye

Adı:
    volkan
    Bisiklet:
    Carraro
    Ev bisiklet koymaya müsait değil ,onguard marka kilit kullanıyordum 70 tl civarı,arkadaşlar eger mümkünse daha farklı bir yöntem deneyin bizim muhitte olmaz demeyin onleminizi alın insan çok üzülüyor..

13. Ned Stark

Ned Stark Giant Escape 2

Adı:
    Onur
    Bisiklet:
    Giant
    @demir77 Neden kullanmıyorsun ki kullan onun ötmesi demek hırsızın paniklemesi demek işi sağlama almak gerekiyor.

14. ismail_32

ismail_32 Aktif Üye

Adı:
    ismail
    Bisiklet:
    Specialized
    Üstat Esenyurt'ta sabah 6 kurulan bir pazar var . Genelde bu çalıntı malları satıyorlar . Gününü felan tam bilmiyorum ama oraya mutlaka bir uğra .

vincekar ve mariokaldato bunu beğendi.
  15. demir77 Üye

Adı:
    mehmet demir
    Bisiklet:
    Ümit
    @vincekar onguard kullanıyorum bende. Kablo kilitse onguard da koruyamaz maaeleef. Benim kilit, onguard u 8000 ls.

@Ned Stark Apartmanda yanlışlıkla öterde rahatsızlık verir diye düşündüm. Aslında kurmakta fayda var.

16. Ned Stark

Ned Stark Giant Escape 2

Adı:
    Onur
    Bisiklet:
    Giant
    @demir77 alarm hassasiyeti olması lazım ben netten bakıyordum aliexpress de gördüm alarmın hassasiyeti vardı az oynayınca çok oynayınca felan gibi akşam üstüyse bir şey olmaz gece gecede binada gidip kimse bisiklete dokunmaz bina sakinlerinden bahsediyorum

vincekar

vincekar Üye

Adı:
    volkan
    Bisiklet:
    Carraro
    Benim kilit alarmlı değildi hocam kablo kilit di.

18. BF Okuru Üye

@vincekar Geçmiş olsun, Bisikletinde çok güzelmiş zaten Hırsız para eden bir bisiklet olduğunu gördüğü için çalmıştır.Etrafta güvenlik kameraları yok mu? Bisiklet hırsızlığı basit bir suç olarak görülüyor oysa diğer hırsızlıklardan bir farkı yok bence polislerin ve yargı görevlilerinin çoğu bir bisikletin parasal değer olarak çok yüksek miktarlarda bir karşılığı olabileceğini anlayamıyor,bilmiyorlardır,halen eskiden olduğu gibi 100-500 tl arası bir değer kafalarında canlanıyordur bu yüzden bu konuları fazla ciddiye almıyor olabilirler Bisiklet çalana bas 5-6 yıl cezayı bakalım daha bisiklet çalacak mı...işte suçlulara uygun bir ağırlıkta ceza verilmediği için bu kadar rahatlar.Hırsızlık ve Dolandırıcılıkta,sahtecilikte bir suç patlaması yaşanıyor.

vincekar bunu beğendi.
  19. demir77 Üye

Adı:
    mehmet demir
    Bisiklet:
    Ümit
    @vincekar alarmlı kilit fazla yok. Ekstradan alarm taktırılıyır genelde.

20. mhd

mhd 410, Dahon VitesseD8

Adı:
    Mustafa
    Bisiklet:
    Sedona
    Sponsorlu @vincekar
    Ben de sizin gibi aynı renkte 410 sahibiyim. Bisikletinizin çalınmasına gerçekten çok üzüldüm. İnşallah en kısa zamanda bulunur. Internet de 2.el satış sitelerini takip etmeniz ve yukarıda arkadaşın dediği gibi yakın yerlerdeki bit pazarlarına gitmeniz gerekecek. Ayrıca yakınlarda tüp (aygaz, ipragaz) ve su bayilerinden rica edip, sarı renk bisiklet görünce haber vermelerini rica edebilirsiniz.

vincekar bunu beğendi.
  1. Daha güzel bir site kullanımı sağlamayı hedeflediğimizden dolayı, bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Bu sebeple çerezlerden yararlanarak sitemizle nasıl bir etkileşimde bulunduğunuza dair ilişkili verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Bu siteye giriş yapıp kullanarak, çerez kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz.
    Duyuruyu Kapat