Sedona 341 ve Crossway TFS 100

Konu, 'Şehir - Tur Bisikleti' kısmında BF Okuru tarafından paylaşıldı.

1. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar. Sedona 341 ve Merida Crossway TFS 100 arasında seçim yapsanız, hangisini tercih ederdiniz? Özellikler şehir bisikleti tecrübesi olan arkadaşlardan yardım almak istedim. Özellikle bu iki modeli tecrübe etmiş arkadaşlar artılarını ve eksilerini paylaşırlarsa çok iyi olur.

Şimdiden teşekkürler. Bol pedallı günler.

2. Tuncay K.

Tuncay K. Aktif Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Bende 2si arasında kararsız kaldım... Cumartesi yani bugun 341'i görmeye gidicem...
    Şansım varsa merida crossway 100'ü de görürüm eğer varsa tabii.

tip olarak merida daha hoş duruyor. Tabii önemli olan kaliteleri nasıl...

bu konuda tecrübe sahiplerinden yardım alsak daha iyi olacak gibi.

Hangisi ve neden ? :D

3. turgut duras

turgut duras Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    341 buldum zar zor çok memnunum yeni aldım tavsiye ederim

4. Haluk Tarhan

Haluk Tarhan Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Merhaba , Bike and Outdoor'da iki modeli de yanyana görüp inceleyebilirsiniz. Ben de benzer ikilemde kalmıştım (Bütçe icabı 331 vs 40-D) Vites parçaları, aynakol vs bakınca 341 de çoğunlukla Shimano Acera serisi parçalar kullanılmış, TFS 100 biraz ordan, biraz burdan karışık. Sorun yaratır mı bilmem ama benim hoşuma gitmedi. İki model de spor görünüm olarak çok hoş, çekici. Merida'nın amortisörlü ve çok konforlu bir selesi var. 341 in selesi çok rahatsız geldi bana ama tabii tercih meselesi. Bu ikisi arsında sanki 341 daha mantıklı gibi.
    Ben 331 ile karşılştırdığımda 40-D yi hem kullanılan parçalar hem de sele olarak daha iyi buldum ve tercih ettim.
    Sonuçta hangisini seçerseniz iyi bir seçim olacak gibi ikisi de güzel bisikletler. Şimdiden hayırlı olsun, iyi pedallamalar...:)

İlginizi Çekebilir

PicsArt_09-19-07.51.55.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...
3.jpg
Merhaba arkadaşlar, daha önce kullandığım timex gpsde hız sensörüne bağlı otomatik pause ile aktivitenin mola süreleri strava kaydında gözükmüyordu.. [ATTACH] Ama garmin 1000 ve 520 gpsler...
upload_2016-10-18_10-20-39.png
Soru basit aslında: Arkadaşlarınızla yaptığınız bir performans turunda veya bir yol yarışında kaç kez rekabete girdiniz ve bu rekabetin sizi ne kadar yorduğunu görme şansınız var mı? Not: Bu...