sedona 321 cyclocross

Tepki
25
Bisiklet
Specialized
yine siteden Gökhan TOROS'dan aldığım sedonamı satmayı yada mat siyah bir tur bisikletiyle takas etmeyi düşünüyorum. ilgilenen arkadaşlar mesaj yoluyla ulaşabilirler.düşündüğüm fiyat 1150 lira herkese iyi forumlar...
Kadro: Sedona 321 Aluminyum
Maşa: Sedona 321 Aluminyum
Fren-Vites Kolları: Shimano Tiagra STI 9s
Aynakol: SORA FC-3503 ( halowtech II göbek 50-39-30 T
KOL UZUNLUĞU 170 MM)
Ön Aktarıcı: Shimano Sora 3'lü
Arka Aktarıcı: Shimano XT
Ruble: Sram PG970 11-32
Zincir: KMC
Frenler: FSA SL-K Cantilever
Fren Pabuçlar: Swissstop Flash Pro Green (High Performance) Pads
Gidon Boğazı: boantrager 80m
Gidon: Scott Components Anatomic
Sele Borusu: fizik
Jant Seti: Alexrims Race28
arka jantta hafif bir bombe ve arka bady'de rahatsız etmeyen bir boşluk bulunmaktadır... arka lastikte aşınmalar mevcut... şu an jantlarda sticker yok söküp temizlendi..
yer ankara
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo

Tahsin Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
114
Kadro boyu nedir ve ufak bir boslukta kastiniz nasil bir sey? Janttaki bombe akordan mi yoksa jant cemberi mi yamuk?

Tepki
25
Bisiklet
Specialized
unutmuşum üzgünüm kadro boyu 48cm. hareket halindeyken pedal çevirmediğinizde tam pedala yüklenince bir boşluk olurya herbisiklette ruble arasındaki tırnaklar devreye girerken olan boşluk ondan bahsediyorum. (umarım anlatabilmişimdir:) ) janttaki bombe akorttan olsa gerek kendim akort yapmayı denemiştim ondan sonrasında bozuldu bisikletçiye götürdüğümdede uğraşmak istemedi sanırım (jant seti satmaya çalıştı çünkü :) ) yapamayacağını söyledi...

Tahsin Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
114
Aciklamalr icin tesekkurler fakat kadro bayagi bir kucuk kalir bana :)

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Hakan lastiklerin performansından memnun musun?700*35 mi boyu?Bu modeli ilk defaa görüyorum sanki.Ayrıca bu 321 modeli hep beynimin derinliklerinde özel yerini koruyor.

Tepki
25
Bisiklet
Specialized
barış kusura bakma uzun zamandır siteye giremedim yeni gördüm mesajını lastiklerden oldukça memnunum 700*35 evet hiç patlak vermedi hatta su an sürtünmeden kaydırmadan dolayı iç katmanın görünür şekilde ortaya cıkmasına rağmen hala patlamadı yol tutusu vs konusundada gayet başarılı tavsiye ederim. 321 değerli bir kadro benim içinde saolsun Gökhan Toros arkadaşımda güzel modlayarak cyclocross yapmış ;) 321in yeni seri kadrolarıda çok hoş ;)

Mesut.

Üye
Tepki
14
merhaba bisiklet satıldı mı ilan hala güncel mi acaba?