SEDONA 321 2011 Kullanıcı yorumu

Konu, Sedona kategorisinde gökhanc tarafından 14 Nisan 2011 tarihinde paylaşıldı.

1. gökhanc Aktif Üye

Yeni siyah kadrosuyla albenisi artan sedona 321 in , konforuda artmış şekilde karşınıza geliyor.uzun yol için gerekli tüm eklentileri üzerinde barındırdığı gibi hafifte bir yapıya sahip.üzerinde birkaç oynama yaptığım sedona 321 in ağırlığı 10.9 kg.uzun yolların üstesinden birlikte geleceğinize şüpheniz olmasın.hem sağlam hemde şık bir yapıda olan 321 , tur yapısı ne kadar ağır bassada hantal bir yapıya sahip değil.

+konforlu
    +renk uyumu
    +hafiflik

-kadro seçeneğinin az olması(50-54)

dar vaktimde yazmak istedim.belki almak isteyen arkadaşlara rehber olur.:in:

2. ertuğrul vural Yeni Üye

bende almayı düşünüyorum tavsiye dermisiniz fiyat-performans açısından ne diyosunuz simdiden teşekkürler

gökhanc Aktif Üye

arkadaşlar bisiklet satılıktır.nerdeyse sıfır ayarında özel mesajlarınızı bekliyorum...

4. Ali Suavi Yeni Üye

kaç lira istiyorsunuz? kadro boyu ne?

5. atakan tosunoğlu

atakan tosunoğlu Daimi Üye

Bisiklet:
    Carraro
    bu bisiklet satıldı

6. Drall Yeni Üye

Adı:
    Doğa İnsanoğlu
    Bisiklet:
    Diğer
    Meraktan soruyorum, satma sebebiniz neydi acaba? İyi günler.

İlginizi Çekebilir

upload_2015-11-26_19-21-0.png
Arkadaşlar selam, Benim gibi 50'sine dayanmış olanların dikkat etmesi gereken bir konu var: Kemik erimesi ve kas kütle kaybı. Bu sorun özellikle 40'lı yaşlarda başlayıp, ilerleyen yaşlarda...
20160805_132318.jpg
Hazirandı..Hepimizin gelmesini dört gözle bekledeğimiz o harika doğanın bize sunduğu bisiklet koşulları uygun hale gelmişti.Hoş kendi adıma mevsim yada iklim nasıl olursa olsun aynakol kadanssız...
upload_2017-2-6_15-27-44.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...