sedona 311 için yardım (ACİL)

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Yüksel Çiftçi tarafından paylaşıldı.

1. Yüksel Çiftçi

Yüksel Çiftçi Yeni Üye

Seviye:
    "Sedona 311" http://www.sundubisiklet.com/urun-de...el=311 Erkek

Daha önce başka bir konu açmıştım GEOTECH LIFE SHIMANO ACERA ile ilgili https://www.deltabisiklet.com/new.asp...isiklet,354 3

Bu iki bisiklet arasında seçim yapmak istiyorum. Daha üst modeller var ama ikiside benim ihtiyaçlarımı karşılayacak seviyede bisikletler.
    Gönlüm sedona 311 e kayıyor ama geotech in mtb i andıran kadrosu daha sportif duruyor. Aksesuarları olmadan 311 e binilebilir mi acaba?
    Siz olsanız hangisini seçerdiniz?

2. SRT

SRT Bisikletkolik

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Ben Kron Tourer man'e de bir bak derim...(Bu 2009 modeli)
    Yeni modeli de budur. Çamurluk,arka bagaj gibi parçaları da istersen taktırırsın.Kolay gelsin.
    Not:Bu arada birşey sorayım:Sizin yaşınız nedir?

Yüksel Çiftçi

Yüksel Çiftçi Yeni Üye

Seviye:
    .................30

4. Gökhan Toros

Gökhan Toros Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Bunların arasından Sedona 321'e de bakabilirsin. Düz maşa olduğu için çok daha hafif diğerlerine göre, fakat bu durumun dezavantajları da yok değil.

Yüksel Çiftçi

Yüksel Çiftçi Yeni Üye

Seviye:
    Bu bisikleti sadece spor amaçlı değil de her türlü işimde kullanmak için istiyorum. Halı sahaya,spora, bazen işe, bazen de kafa dağıtmak için gezmeye giderken kullanacağım o nedenle kullanımı çok rahat olsun istiyorum.
    İleride eğer verdiği heyecan azalırsa bit mtb alıp dağa bayıra sürerim artık..

İlginizi Çekebilir

1.jpg
Bisiklet sürerken beni son derece rahatsız eden ve bir türlü çaresini bulamadığım hadiselerden biri de sürekli burnumun akması. Mevsim dinlemiyor, yaz-kış bisiklet üzerinde olduğum sürece burnum...
qweqwe.jpg
Bugün 2lerde çıkıp Google Haritalar Bu rotaya oruçlu gidiş geliş yaptım eve geldiğimde iftar okunmuştu ve benim boğazımda tam gırtlağın orasında sağ ve sol tarafta basit çizimle...
3.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...