SEDONA 301 mi Yoksa SALCANO City Sport 24 VS mi?

Tepki
1
Sizce hangisini almak dha mantıklı, İkisini de kullandım ve beğendim sadece 100 tl fark için kötü bisiklet seçmek istemiyorum. Madem öyle 100 tl daha koy TREK FX 7.0 mı al dersiniz :)

1) SEDONA: (link)

2) SALCANO: (link)

şimdiden teşekkürler

Scudo

emrahozkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.824
Bisiklet
Cube
bence salcano

sedonanın lastikleri yaramaz, salcano çifti 100 tl edecek kaliteli continental lastik kullanmış
sedona ve trek, 21 vites eski sistem, ilerde yükseltmek istersen çok maliyet çıkartır. ben bu megarange rubleleri hiç sevmedim ve normalle değiştirdim örneğin. yani yeni kasetli sistem çok daha iyi

bu kadar boş donanımlı bir trek bence alma, salcano al derim ben...

yigitkirca

Aktif Üye
Tepki
81
Ben Sedona 301 kullanıyorum. Haftasonu turlar ve kamplar da yaptım. Hiç sorun çıkarmadı. Giderek de daha güçlü bir bağımız oluyor. Hatta bu öyle bir seviyeye geldi ki en az kendime zaman ayırdığım kadar ona da zaman ayırmaya başladım. Sanki çocuğummuş gibi. Bu forumda da ulaşabileceğin bakım makalelerini, farklı uygulamaları, vb. türlü şeyleri takip ediyorum. Kendime internette bazı şeyler ararken bir de bakıyorum ona birşeyler arıyor buluyorum kendimi.

"Ne kadar az şeye ihtiyacın varsa, o kadar zenginsin." derler ki benim konu hakkındakı görüşümü de yansıtır; bu da kendi alanında bana böyle bir tatmin sağlıyor.

Tabi benim bisikletimle olan ilişkimi başka bisikletlerde yakalamayazsın diye bir yargı çıkmasın. :)

konuyla ilgili bisikletimin fotoğrafları: (link)

konuyla ilgili de bir yazım: (link)

Kararınız ne olursa olsun güle güle -keyifle- kullanınız.
İyi günler:)