Sedona 2014 modelleri hakkinda fikir?

Tepki
0
Arkadaslar oncelikle iyi aksamlar sedona 2014 modelleri nezaman piyasaya surer ve ozellikle almayi dusundugum 741 veya 731 ve genel olarak ne gibi yenilikler olur bisiklet almak icin acele etmek istemiyorum bu yuzden 2014 modelleri bekliyorum ve son olarak sizce bu beklemeye degermi eldeki urunlere kiyaslan fikirlerinizi ve bilgilerinizi eksik etmeyin.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlığınızı soru şeklinde değiştirirseniz iyi olur. Dikkat çekmek için mi yazdınız bilmiyorum ama bu şekilde 2014 modellerin fotoğraflı konusu gibi duruyor.

Tepki
0
Yok oyle bir niyetim olmadi forumda yeniyim hepi topu 2 konu acmisimdir belki bole dusundurduysem affola

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
İlk mesajınızın altındaki "Düzenle" butonu ile düzenleyebilirsiniz.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bende 2014 modellerini görmek için girdim :) konu açarken daha dikkatli olalım lütfen.

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
Yanlış anlaşılmalara mahal vermemesi için başlık düzenlenmiştir.

Soruya gelirsek, Sedona'nın 2013 modelleri Şubat ayında tanıtılmıştı. Bundan önceki senelerde de genelde yılın Ocak, Şubat veya Mart aylarında yeni sezon modellerini tanıtıyorlar. Yani bu soruyu sormak için henüz erken sanırım.

Çağlayan

Forum Bağımlısı
Tepki
890
Kanımca fazla değişiklik yapılmaz,

Sedona;bisikletlerini satamayarak,dolar bazında,epey zarar etti,ancak kadro renklerinde değişiklik yapabilir..

Gökhan Ö.

Forum Demirbaşı
Tepki
266
Bisiklet
Focus
dolardaki artışın sedonanin 2014 modellerine katmerli olarak yansıyacağını düşünüyorum.
bence sezonsonu indirimle bu seneki modellerden alabildiginiz kadar üst modeli alın.

• Beğen
Tepkiler: Çağlayan

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
2013 teki gibi bir atılım beklemiyorum ben sedonadan büyük ihtimal özellikler ve görünüm aynı olur.

Tepki
10
Bisiklet
Merida
Ne zaman çıkar bilmiyorum ama Volkan Bisiklet internet sitesinde 2014 Sedona Modelleri yakında burada yazmış..Demek ki çok uzun sürmeyecek..

enzo

Forum Psikopatı
Tepki
1.183
İsim
Enes Ç.
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sedona'nın sitesi de değişime girdi zaten...

Çağlayan

Forum Bağımlısı
Tepki
890
2014 Sedona'ların bir kısmının resimlerine ulaştım,

link'i (link)

Ayhan Şahan

Daimi Üye
Tepki
115
İsim
Ayhan Şahan
Bisiklet
Salcano
Az önce facebook tan bu videoyu paylaşmışlar:(link)

T.T

Daimi Üye
Tepki
168
Bisiklet
Lapierre
Bisikletlerin modelleri çıkıyor da, almak istenen modelleri çok az üretiyorlar. 759 bulunmuyordu, yine aynı saçmalığı yapmasalar bari. 29'a yatırım şart!!!!!!!

Tyler

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Eray I
Bisiklet
Merida
2014 modelleri hakkında benim düşüncem donanım sanki 2013'e göre f/p' de düşük kalmış. Mesela 950 modelini almak istiyorum ama 2400TL o donanıma göre bana fiyatı fazla geldi.
2. el 2013 önerir misiniz?

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
2001 senesinden beri bilgisayar ağları ile uğraşıyorum. bilişim sektöründen arkadaşlarım oldu. bu işlerde çalışanların, hele hele istemeden çalışanların her öğle yemeğindeki sabit konusu, restoran açmak. ancak açacakları restoran her ne hikmetse, sadece seçkin müşterilere hitap edecek, bir gelen kişi başı yüz lira bırakacak her öğünde. öyle halk kesimine hitap edip onlarla uğraşmak istemez bu bilişim hayalperestleri. bir tane de böyle birşey yapan arkadaşım oldu, o da iflas etti.

ülkemiz bisiklet markalarının da hedefi ve yaklaşımları inceleyince, hep bir üst tabakaya hitap etme gayreti gözlemliyorum. piyasaya agresif giriyorlar, müşterileri her yıl bisikletlerini kendi markalarının yeni modelleri ile değiştirsin istiyorlar. ancak ülkenin ekonomik durumu malum. az bisiklet ile çok kar etmeleri mümkün değil maalesef. bunu başaramayacaklarını anlayınca, seneler içinde fiyatlarını sabit tutma gayreti ile bisiklet donanım kalitesini düşürerek kar etme gayretine giriyorlar. bu aynı ekmeğin fiyatını sabit tutup gramajını azaltmaya benziyor. ekmek alan aynı parayı ödüyor ama karnı daha az doyuyor.

sedona 2014 te beni açıkçası hayal kırıklığına uğrattı. salcano ise 2012 yılında beni sükut-u hayale uğratmıştı.

2012 den beri sedonada 781 bulabilmek gerçekten zordu. salcanodan ise 2012 de bir bisikleti neredeyse sezon sonu alabildim. kaliteli ve donanımlı biiskletleri duyuruyorlar iyi güzel de; bisikletlerin kendisini beklerken hacı yolu bekler gibi sabır gerekiyor.

ülkede dillendirilmeyen ekonomik daralmanın da etkisi ile, döviz kurlarındaki maliye bakanının bile sözleri ile dalga geçen yukarı seyir bu sene bisiklet üreticilerini ve yeni güzel ürünler bekleyen potansiyel tüketicileri üzecek gibi.

• Beğen
Tepkiler: Çağlayan