Seçimimiz 2008 Motion oldu:)

msuldas

Üye
Tepki
1
Arkadaşlar herkese selamları söylüyorum ve bu bisiklet dünyasına girdiğim için bende, eşimde çok mutluyuz:) Kendime beyazını, eşimde mavisini beğendik ve aldık. Bir aylık yoğun araştırmam ve forumlardan edindiğim bilgiler doğrultusunda en sonunda 2008 motionlarda karar kıldık:)
Gerçekten çok hoş gözüküyorlar ve bütçemi biraz aşmama rağmen verdiğim para için değdi diye düşünüyorum açıkçası:)
Alışverişimizde bize gösterdikleri sevgi ve samimiyet dolayısıyla Delta bisikletteki Ulaş, Serkan ve Davut arkadaşıma da burdan teşekkürler ediyorum.
Ulaş arkadaşımlada ayrıca bizi üzmeyen bir pazarlık yapabildiğimiz ve bize olan samimi yardımları dolayısiylede ayrıca teşekkür ederiz.
İşlerden fırsat bulabilirsek meşhur Abant gezisine bizde katılmaktan çok mutluluk duyarız.

• Beğen
Tepkiler: ulas
Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Bisikletleriniz hayırlı olsun. Abant'ta görüşmek dileğiyle...

Not: Fotoğraflarını da görmek isteriz :)

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
Kazasız belasız, keyifle ve birliktelikle kullanmanız dileğiyle.Ayağınızdan pedal eksik olmasın...

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Güzel ve mantıklı seçim. Güle güle kullanın. :)

msuldas

Üye
Tepki
1
Güzel dilekleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar.
Bugün bisikletlerimizi deneme fırsatımız oldu ve gerçekten çok güzeller:)
Uzun seneler sonra bisiklete dönüş yapmak çok iyi geldi. Bir saatlik sürüş bile yetti bugünlük bize:) Bacaklarımız bayağı bir ağrıdı, ama zamanla daha güzel süreler ve mesafeler katedeceğimize inanıyorum. Abant'ta gerilerde kalmamak için sıkı bir hazırlık yapmak gerekiyor anlaşılan:)
Anlayacağınız bugün biraz bisikletleri tanımaya çalıştık. En fazla dikkatimi çeken özelliği hafifliği ve verdiği güven hissi oldu. Lastiklerin yol tutuşu hoşuma giden özelliklerinden biri diyebilirim. Vitestede hiçbir problem yaşamadık. Almayı düşünen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ediyorum:)
Kısa zamanda bisikletlerin resimlerinide paylaşacağım :)

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
En yakın zamanda görmek isteriz Bisikletlerimizin Fotoğrafları bölümünde sizin bisikletlerinizi.Bir de şunu söylemeden geçemeyeceğim.Sizler gibi eşleriyle birlikte bisiklet gezintisine çıkanlara felaket imreniyorum :D Ama bizimkini kandıramadım bir türlü bisiklet alma konusunda, sevdiremedim :D Hatta bisikletimi kıskanıyor bile, ona benden daha fazla ilgi gösteriyorsun diyor :D Neyse, Allah birlikteliğinizi bozmasın...

msuldas

Üye
Tepki
1
:) Evet neyseki spor bizim hayatımızın içine kattığımız bir parça ve kesinlikle çiftlere sporun hangi dalı olursa olsun birlikte yapabilecekleri bir spor seçmelerinin çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Tabi bisikletle spor yaparken aynı zamanda gezi imkanı ve farklı yerleri görme imkanıda bizi en çok cezbeden özelliği oldu bisikletin:)

msuldas

Üye
Tepki
1
Gelmeyi çok isteriz ama çok zor gözüküyor :(
Ama yinede davet için çok teşekkürler. En kısa zamanda bisiklete gönül vermiş arkadaşlarla tanışmak ve dostluk kurmaktan keyif alacağımıza eminim:)

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
@msuldas

Hayırlı olsun güle güle kullanın Abanta bekleriz