seçeneklerden en iyi hangisi???

yücel güngör

Aktif Üye
Tepki
62
bianchi

(link)

(link)

salcano

(link)

(link)

(link)

bu 5 bisiklet hakkındaki yorumlarınız bekliorm aslında ben salcano ng 650 yi almayı planlıyordum ama alüminyum kadro sağlam olmas saolun

Scudo

Cyclist999

Forum Bağımlısı
Tepki
896
İsim
Harun Sayı
Bisiklet
Giant
Alüminyum kadronun sağlam olmaması gibi birşey yok :) Tahmin edebileceğinden çok daha sağlam olurlar. 1.Çift amörtisörlülerden uzak dur, 2. içlerinde ki en iyisi salcano ng650 yeni başlıyorsan sana önereceğim Bisikletler 500 tl nin biraz üzerinde, siteyi biraz gez derim hangi Bisikletin ne kadar iyi ne kadar eksik olduğunu anlaman için. Biraz araştırma yapman kesinlikle şart. Hatta Bisiklet hakkında yeterli bilgiye sahip olmadan acele etme derim :)

Cyclist999

Forum Bağımlısı
Tepki
896
İsim
Harun Sayı
Bisiklet
Giant
Bu arada ng650nin kadrosu 6061 alüminyumdur ;)

yücel güngör

Aktif Üye
Tepki
62
6061 sağlammı oluyor sağlam uluyosa saolun ben salcano ng 650 yi alcam bide salcano sitesinde 370 yazıyo ama herkes 280 e almış nasıl oluyor aln varsa nereden aldığını yada aldığı yerin bi tel nosunu yazabilirmi sağıolun iyi günler

velespitto

Daimi Üye
Tepki
222
Alü kadro daima çelikten daha iyidir özellikle hafiflik açısından çeliklerden gitgide uzak durulmaya başlandı. Bu 5 bisikletten elle tutulabilir sadece ng650 var fakat onu da alma derim çünkü eğer en az 365 tl verebileceksen ng650'nin kat be kat üstünde başka bir Salcano alabilirsin. Bildiğim kadarıyla baya bir indirim yapıyorlarmış normal fiyatın 100 lira altına bile alanlar olmuş tabi gittiğin bayiye göre değişir bu durum. Salcanonun sitesinde bayileri var oradan bakabilirsin. Bütçeni ne kadar artırabilirsen o kadar iyi belki istediğin fiyata temiz bir ikinci el bile bulabilirsin.

yücel güngör

Aktif Üye
Tepki
62
Saol Babamla çıkıp Bir Gebzeyi Sallayacağız Tanıdıklara Bisikletten Anlayanlaara Bakacağız Belki Bu Sitede Beğendiğim Temiz 2. El Var Bi Kaç Tane Onlarıda Konuşup Tartışacağız Bir çözüme Ulaşacağız Herkese Iyi Günler

Tepki
2
Ng650yi bir dükkanda 300tlye buldum bugün ama sonra anabayine gittiğimde onlar indirim yapmadı. bende dedim 300e satıyolar diye nası olur malzemeyi değiştirmişlerdir falan dedi. cidden internet sitesindeki fiyattan ucuza satmak banada pek mantıklı gelmedi anlamadım :)

• Beğen
Tepkiler: yücel güngör

yücel güngör

Aktif Üye
Tepki
62
:) olabilir malzeme değiştirmesi ben zaten bisikletten anlayan birisi ile gideceğim için o bakar değişmişmi değişmemişmi saolun