Sebepsizce hazzetmediğin bisiklet markası hangisi?

mariokaldato

Otobanda ışıksızım kanka
Konular
95
Adı
Raşit Cumhur Çakın
Bisiklet
Merida
Herkese selam benim hazetmediğim ve önyargının dibine vurarcasına ayar olduğum bazı markalar var
Merak ettiğim sizin hic kullanmadığınız ,sebebsizce hazetmediğiniz marka bisikletler yada başka ürün markaları var mıdır?
Mesela ben B.i.m mağazalarına inanilmaz kıl olurum, mc donalds , danone , starbuchs kahve dükkanları mesela onada ayar olurum :D bisiklet markalarından salkanoyu hic kullanmadım ama nedense bi önyargı çölünde savruldum :D

Batu54

Aktif Üye
Konular
7
Adı
Batuhan
Kullanmadım fakat insanların görüşleri tepkilerinden etkilendiğim kadarıyla salcanodan nefret ediyorum diyebilirim :)

Sadettin Z.

Girişim Savaşçısı
Konular
30
Bisiklet
Cannondale
Çocukluğumuzda Mercedes 280 SE sahibi zengin babaların züppe çocuklarına Amiga ile beraber aldığı gıcır Bianchi bisikletlere sadece uzaktan bakabilmenin verdiği burukluk yüzünden fena halde gıcık oluyorum Bianchi markasına.

Şimdilerde Türkiye'de alakasız bir firmaya isim hakkını vererek marka değerini maymun etmiş durumdalar, oh olsun.

Başlığı açan
Başlığı açan
mariokaldato

mariokaldato

Otobanda ışıksızım kanka
Konular
95
Adı
Raşit Cumhur Çakın
Bisiklet
Merida
@Sadettin Z. Benzer bi durum bende de var Sadettin kardes. Pinokyolara bayilirdim ama almak nasip olmadi o zaman ama nefret duyamadim o ayri . mesele

@Sadettin Z. Amigali bi sinif arkadasim vardi ona hala kılım sınırsızca hemde :D

Deniz A

Forum Bağımlısı
Konular
34
Adı
YDA
Bisiklet
Cannondale
@Sadettin Z. Benzer bi durum bende de var Sadettin kardes. Pinokyolara bayilirdim ama almak nasip olmadi o zaman ama nefret duyamadim o ayri . mesele

@Sadettin Z. Amigali bi sinif arkadasim vardi ona hala kılım sınırsızca hemde :D
Amiga konusunu hiç açma hocam:) biz kara kutu diye tabir edilen ATARİ De oynarken onlar pis hava atarlardı..

Bengg

Aktif Üye
Konular
17
Adı
Göktuğ Güntav
Bisiklet
Bianchi
Okuduğum yorumlarla salcano kalbimi yaralar :D

Tepkiler: mariokaldato

Serdar5234

Üye
Konular
0
Adı
Serdar Tezcan
Salcano ne yaptı la kafanızı mı yardı bende salcano Xrs 040 sora set var gerçi parçaların çoğunu değiştirdim ama sağlam yani bisiklet olsunda senin işini görsün yeter bence bende Apple dan nefret edenlerdenim varsa yoksa sony derim

Yukarı Alt