SDS Bisiklet'e teşekkürlerimi sunuyorum | Antalya

Cengizhan BAKIR

Aktif Üye
Tepki
82
Merhabalar arkadaşlar,

Öncelikle başımdan geçen olayı sizlere aktarmak istiyorum.

Daha 2 aylık Kron RC 1000 yol bisikletimin önce pedalı kırıldığı için pedalını ücretli olarak değiştirdim ancak bu sefer de orta göbekten ses gelmeye başladı ve Kron'un sözde servisi olan bir yere götürdüm.Aldığım cevap ise gayet komikti.Bisikletin sorunu açısından değil de sözde garantisi olan bisikletimin orta göbek değişimi için 45 TL ücret istenilmesiydi.

Daha sonra Kron'un başka servisi olan SDS Bisiklet'e gittim.Orada olan Fuat Bey önce pedalları yağladı ve göbekte bir sorun olmadığını belirtti.Ses devam edince göbeği komple söküp bilyeleri her şeyini güzelce bi yağladı.Göbek değişimi falan olmadı.

Ücreti sorduğumda ise herhangi bir ücret talep etmedi.Israrlarıma rağmen aynı cevabı aldım.

Ben de kendisine ve SDS Bisiklet'e teşekkürlerimi borç bilirim.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Cengizhan BAKIR Geçmiş olsun. Hak verilmez alınır der atalarımız. Keyifle pedal çevir. ( Ön artırıcı için 4 "USTA" dolaştım ve şu an kendimce iyi bir usta oldum :) )

Cengizhan BAKIR

Aktif Üye
Tepki
82
@daykosi

Abi valla sabah konuştuğumuz gibi yapacaktım ama bi de oraya gideyim dedim.Çok sağolsunlar yarım saatten fazla uğraştılar.Hallettiler sorunumu.

@daykosi

Ben de öğrenmeye karar verdim valla abi yoksa elimiz kurtulmayacak servislerde dolaşmaktan.:)