Scwalbe durano plus ve zefal z liner

Tepki
2
İsim
ankarraro012
Bisiklet
Carraro
dostlar
benzer konular var ama altif cevap yazan da yok. schwalbe durano plus lastik aldım ve ankarada asfaltta kullanacağım. zefal z liner şeridi eklemek katkı mı sağlar yoksa yorar mı ağırlık yaparak? bu ikisini veya benzer ikisini deneyen var mı? çünkü lastik zaten firmanın en üst seviye patlak korumalı ürünü diye geçiyor, içinde bu bant gibi 2-3 kat var halihazırda. monte etmek de zahmetliymis açıkçası.öneriniz?

plastik kelepçelerle folding tipi lastiği monte etmek canımı okudu, bilen bilir.

Scudo

UtkuSener

Forum Demirbaşı
Tepki
678
Bisiklet
Trek
Durano plus lastiği taktıktan sonra daha da patlak koruması için uğraşmaya gerek yok bence, o lastikler zaten fazlasıyla korur patlaklardan. Yinede yanınızda iç lastik ve yama taşımayı ihmal etmeyin.

Tepki
2
İsim
ankarraro012
Bisiklet
Carraro
@UtkuSener

4 yedek lastik ve tamir kiti alıyorum, abartmışım gibi gelebilir ama sebebi var.
2km yolda 2 lastik 4-5 yerden patlayıp 3 saat beni yürütünce bu beni aşırı ihtiyatlı mı yaptı nedir o_O
:)
teşekkürler cevap ve öneri için

Tepki
2
İsim
ankarraro012
Bisiklet
Carraro
100 km aynı yolda test ettim problem çıkmadı,henüz şeridi takmamistim.
Carroronun üzerinde gelen dış lastik michelin bu arada.bu lastikle ancak spor salonunda parkede veya evin salonunda surebilirsiniz. Türkiye yol şartlarında bu lastikle neden ürün satılır anlamak mümkün değil.ic lastikle aynı mukavemette bir dış lastik.

Teşekkürler carraro teşekkürler michelin :mad:

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.144
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
z liner ile ilgili k.yorumu bulamadım maalesef. sanırım bu konuda deneyip ben deneyimlerimi paylaşacağım.

Kazuya

Forum Bağımlısı
Tepki
1.480
İsim
Emrah
Bisiklet
Specialized
@1dost ben kullanıyorum buyrun sorun:)

Türko

Tepki
3.144
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Kazuya memnun musunuz üründen? kullanmadan önceki ve şimdiki patlak deneyimleriniz neler? bisikletin gidişiyle ilgili bir sıkıntı oluşturuyor mu?

Kazuya

Forum Bağımlısı
Tepki
1.480
İsim
Emrah
Bisiklet
Specialized
@1dost yol bisikletimde kullanıyorum, michelin pro 3 23x70
daha önce de eski latiğimde kullanmıştım. Nazar değmesin hiç patlak yaşamadım. ama her sürüşten önce şişiriyorum lastikleri o çok önemli. Ancak yanal koruma sağlamıyor bilginiz olsun
yorumlarda bu tarz patlak önleyicilerin balans yapabileceğine dair bilgiler vardı ama bende bir sıkıntı yok, ya da onu anlayacak kadar pro değilim.

uygularken önce iç lastiği takın çok rahat oluyor. Bir de doğru yüzeyi doğru taraf taktığınızdan ve bandın içerde dönmediğinden emin olun

• Beğen
Tepkiler: Helen ve Türko

Türko

Tepki
3.144
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
benim hiç yan taraftan patlağım olmadı. bu ürünün işimi görebileceğini tahmin etmekteyim.

• Beğen
Tepkiler: Helen ve Kazuya