Scott Voltage Bisikletim Çalınmıştır

torres_9

Daimi Üye
Tepki
181
Tüm arkadaşlarımın ve Abilerimin dikkatine 9 Aralık 2010 saat 16-19 arası evimin kapısının önünde duran bisikletim şerefsiz kişilerce çalınmıştır bu bisiklette 4 senelik emeğim vardır beni tanıyan bilen bilir her parçasını kendi alın terimle aldım ve bana koyan çalınması değil alın terimin gasp edilmesidir lütfen gören duyan bilen olursa bana aşağıdaki iletişim adreslerinden ulaşşın şimdiden herkese teşekkür ederim
Ayrıntı Olarak üstünde Torres9 reflektif halde yazmaktadır gazzalodi lastikler ve arka jantı FİR markadır Kırmızı ön Jant ise Örgü Tellidir Görenlerin yazmalarını önemle rica ederim
http://img413.imageshack.us/img413/862/alnanbike.jpg

Not: İstanbul Anadolu yakasından çalınmıştır oralarda oturan abi ve arkadaşlarımın dikkatine
RECEP ÇINAR: 0537 519 56 18
Rcp.Torres@hotmail.com
Facebook Recep Çınar

Scudo

torres_9

Daimi Üye
Tepki
181
Evet Bu Konuyu AÇali Sadece 3-4 Saat Olmasina RaĞmen Bİsİkletİm BulunmuŞturr Herkese Çookk TeŞekkÜr Ederİmm

Mustafa Acar

Keep going...
Tepki
548
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@torres_9
büyük geçmiş olsun...Da nasıl bulundu nereden buldunuz biraz bilgi verirseniz o yakınlarda oturupta başına gelen olursa en azından bakabileceği bir yer olsun...

torres_9

Daimi Üye
Tepki
181
Bu bisikletler ilk ya Ünalan taraflarına yada içerenköy taraflarına gidiyor bizimkide tam o tarafa gidicekken yakalanmış.3 tane bacaksız almışlar 2 milyarlık bisikleti gidiyolar tabi helal mal geri geldi tam otobüse koyarken yakalamış babamın arkadaşları tekrar teşekkür ederim