Duyuruyu Kapat
Strava 2K
Instagram 5K
Facebook 15K
Twitter 4K

Satıldı Scott Sub 40 - 150 km anca kullandım

Konu, Yol Bisikleti İlan Arşivi kategorisinde asilcenk tarafından 22 Temmuz 2013 tarihinde paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. asilcenk

asilcenk Yeni Üye

Seviye:
    Merhabalar,

Şubat 2012 de 2011 model olarak aldığım L kadro Scott Sub 40'ımı kullanamadığımdan dolayı satmak istiyorum. Toplamda 150 km anca kullanmışımdır. O da sedece Bostanlı-Sasalı arası bisiklet yolunda. Maalesef vakitsizlikten kullanamadım. Evde yatacağına bari birisinin ayağını yerden kessin :)

Üzerinde ekstra olarak;
    Scott ayarlanabilir yan ayak
    Kabloszu KM ölçer
    Suluk taşıyıcı
    Ön ve Arka ışık mevcut.

Yanında Wurth marka zincir temizleme ve yağlama yağlarınıda hediye vereceğim.

Fiyat olarak 900 Tl düşünüyorum. İzmir içi elden teslim tercihimdir.

İlginize teşekkürler...

2. Emre Yazıcı

Emre Yazıcı Daimi Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhaba. 1 aydır arıyordum, son anda çıktınız karşıma :) Bisikleti ayırabilir misiniz benim için? İstanbuldayım ancak aracı ayarlayabilirim sanırım. Bir yolunu bulup kesinlikle alacağımı belirteyim, satıldı sayın siz onu. Sadece biraz bekleteceğim.

asilcenk

asilcenk Yeni Üye

Seviye:
    Emre özel mesaj attım.

asilcenk

asilcenk Yeni Üye

Seviye:
    İlge için herkese teşekkür ederim. Bisikleti bir arkadaşıma vereceğimden dolayı satıştan çekilmiştir. Satılması durumunda yine aranızda ilan vereceğim.

Konu kilitlenebilir, Teşekkürler.

İlginizi Çekebilir

tacx-blue-motion-high-power-folding-magnetic-trainer-na-NA-EV177228-9901-1.jpg
Yaklaşık 2 aydır trainer kullanıyorum ve hali hazırda ayrı powermetre ile ölçüm yapabiliyorum ancak dışarıda çok rahat olarak gördüğüm wattları evde zor ulaşıyorum.Bu konuda araştırma yaptım baya...
kays pwr.jpg
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...
upload_2016-11-16_14-35-2.png
Bu sabah @emrah9700, kullanmaya başladığı güç ölçerle ilgili bir iki soru iletmişti whatsapp'tan. Astigmat başlangıcı nedeniyle telefondan okuyup yanıt yazmam zor. Sorularını buradan yanıtlamaya...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.