1. Bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Çünkü sizlere daha güzel bir site kullanımı sağlamayı hedefliyoruz. Bu yüzden çerezlerden yararlanarak sitemizle nasıl bir etkileşimde bulunduğunuza dair ilişkili verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Konuyla ilgili bilgi için buraya tıklayınız. Bu siteye giriş yapıp kullanarak, çerez kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz.

Scott Sub 40 - 150 km anca kullandım

Konu, İkinci El Yol Bisikleti - Yedek Parça kategorisinde asilcenk tarafından 22 Temmuz 2013 tarihinde paylaşıldı.

1. asilcenk

asilcenk Üye

Sponsorlu Merhabalar,

Şubat 2012 de 2011 model olarak aldığım L kadro Scott Sub 40'ımı kullanamadığımdan dolayı satmak istiyorum. Toplamda 150 km anca kullanmışımdır. O da sedece Bostanlı-Sasalı arası bisiklet yolunda. Maalesef vakitsizlikten kullanamadım. Evde yatacağına bari birisinin ayağını yerden kessin :)

Üzerinde ekstra olarak;
    Scott ayarlanabilir yan ayak
    Kabloszu KM ölçer
    Suluk taşıyıcı
    Ön ve Arka ışık mevcut.

Yanında Wurth marka zincir temizleme ve yağlama yağlarınıda hediye vereceğim.

Fiyat olarak 900 Tl düşünüyorum. İzmir içi elden teslim tercihimdir.

İlginize teşekkürler...

2. Emre Yazıcı

Emre Yazıcı Daimi Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Merhaba. 1 aydır arıyordum, son anda çıktınız karşıma :) Bisikleti ayırabilir misiniz benim için? İstanbuldayım ancak aracı ayarlayabilirim sanırım. Bir yolunu bulup kesinlikle alacağımı belirteyim, satıldı sayın siz onu. Sadece biraz bekleteceğim.

asilcenk

asilcenk Üye

Emre özel mesaj attım.

asilcenk

asilcenk Üye

İlge için herkese teşekkür ederim. Bisikleti bir arkadaşıma vereceğimden dolayı satıştan çekilmiştir. Satılması durumunda yine aranızda ilan vereceğim.

Konu kilitlenebilir, Teşekkürler.