Scott Sub 10 2015 model

ugurbahadir

Aktif Üye
Tepki
147
İsim
Uğur
Bisiklet
Dahon
Merhabalar,

Scott Sub 10 2015 model hakkindaki gorusleriniz nedir? Dahon um var ancak biraz daha pro bir model de almak istiyorum. Esim Dahon a sulanmis durumda :)

Bugun bike outdoor da gordum ilk goruste ask denilebilir. Fikirlerinize gore yarin bir deneme surusu yapacagim.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
Scudo

Murat Uluoğlu

Daimi Üye
Tepki
145
2010 model sub 40 kullanmıştım. o bile (o bile diyorum çünkü hem eski model hem de en alt serisiydi) hem şehir içinde hem de uzun turlar da mükemmeldi. kadro açıları çok iyiydi. gerçek bir hybrid bisikletti. donanımı alt seviye olmasına rağmen kadro açılarıyla çok rahat ettiğim bir bisikletti. 2015 sub 10'un gerek donanımı gerek kadrosuyla dediklerimi fazlasıyla yaşatacağına eminim. Scott SUB serisinin hem sportif sürüşü hem de şehir bisikletinin pratikliğini mükemmel harmanladığını düşünüyorum. kesinlikle pişman olmazsınız.

• Beğen

ugurbahadir

Aktif Üye
Tepki
147
İsim
Uğur
Bisiklet
Dahon
Gobekten vites, zincir yerine kayis olmasi farklari tabiki. Kilosu da dahon umla ayni.

• Beğen

emir yakup bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.426
Bisiklet
Ghost
bu bisiklete bakınca "sadeliğin mükemmelliği" diyorum, alfine 8 ve kayışlı sistem, uzun yıllar sorunsuzca kullanılacak bir bisiklet , üstelik yeşilin harika bir tonu , fiyat araştırması yaptınız mı ? konya merkezli bi firmada bu bisiklet peşin 2940 tl

ugurbahadir

Aktif Üye
Tepki
147
İsim
Uğur
Bisiklet
Dahon
Fiyat olarak ayni sekilde burada da. Yarin fiyat pazarligi yapacagim.

ugurbahadir

Aktif Üye
Tepki
147
İsim
Uğur
Bisiklet
Dahon
Large modelini bulamadigimdan dolayi baska modellere donmek zorunda kaldim. Focus CS 2.0 hakkinda ne dusunuyorsunuz?

ugurbahadir

Aktif Üye
Tepki
147
İsim
Uğur
Bisiklet
Dahon
Evet Scott Sub yerine Focus 2.0 CL için anlaştım :)