Scott Sportster P6?

Barkın Kenan

Forum Demirbaşı
Tepki
54
Arkadaşlar forumda bu bisikleti kullanan var mı acaba? Şehir içi kullanımı, rampa performansı ve uzun turlara uyum sağlayabilmesi açısından memnun kalır mıyım? Bagaj, çamurluk vs takılıyor mu? Bisiklet ile tecrübesi olanlar görüşlerini yazarlarsa sevinirim. Bulabilirsem 2. el bir p6 almayı düşünüyorum.

Scudo

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
İllaki yol bisikleti tarzında olsun diyorsanız , tabi ki scot veya Trek de güzel bir seçim olur.ama her bisiklet tarzından süspansiyona önem veririm.Amortisörlü modeli seçmenizi önenirim.Fiyatlarına baktım , 1.000 TL civarındadır.Pazarlık yapmayı unutmayın.

Örneğin "Trek 7200 2011 Hybrid" gibi.

(link)

Scott Sportster p6 2010

(link)

Bence , Trek modelini de tercihlerin arasında bulundur.Konuyu dağıtmak istemem.

Tepki
0
İsim
Fikret T.
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Diğer
Ben P6'mı geçen yıl sonbaharda almıştım. Arkasına bebek koltuğu taktım ve ailece gezintilere çıktık sonbahar boyunca. Hiç sıkıntı yaşamadım. Hafif sayılır 12,50 kg civarında olması gerek. Hiç yormuyor orta mesafeli gezilerde.
Bilerek de amortisörlü almamıştım şehir içinde kullanacağım için.
Bagaj, çamurluk, vs takılabiliyor. Sorun bildiren duymadım çevremden.

Tepki
3
be alalı 1 yıl oldu çok çok memnunum hafif hiç yrmuyor kendinin performansı çok iyi verdiğim paranın kuruşundan pişman olmadım

patriot81

Üye
Tepki
23
İsim
ÇAĞRI
Bisiklet
Scott
Bende 3,5 yıldır Scott p6 kullanıcısıyım. Çok sağlam bisiklet. Hala keyifle kullanıyorum.

erguller

Üye
Tepki
46
İsim
Bahadır E.
Bisiklet
Scott
Ben dört yıl Scott sportster p6 kullandım. çamurluk ve bagaj ile de kullandım. Rahat ve seri bisiklet idi. Bu yıl satıp yol bisikleti aldım. Scott speedster aldım. Yol bisikleti bir başka. Asıl şimdi bisiklet kullanıyorum diyebilirim. Asfalt güzel ise çok zevkli sürüş oluyor.