Satıldı Scott Sportster P5

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında serdar gültekin tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. serdar gültekin

serdar gültekin Bisikletkolik

Seviye:
    Yaklaşık iki yıldır sorunsuz bir şekilde kullandığım 2008 model Scott Sportster P5 bisikletimi yol bisikleti alacağım için satıyorum.

http://img59.imageshack.us/img59/3977/dscn07121.jpg

http://img232.imageshack.us/img232/9274/dscn07131.jpg

Bisikletin teknik özellikleri;
    Kadro : Scott sportster p5
    arka vites : shimano acera
    ön vites ve aynakol: shimano seridışı
    jantlar : rigida zac
    frenler : tektro
    fren vites kolları : shimano altus
    ruble : shimano altus (8li)

Yaklaşık 2-3 ay önce eskiyen ve sık sık patlayan lastiklerinin yerine 50 euro'ya patlamaya karşı dirençli Continental marka lastik aldım, uzun turlarda rahatsız eden selesinin yerine 37 euro'ya uzun turlar için yapılmış Selle Italia Sporttourer marka sele ve eskiyen fren pabuçlarının yerine de 16 euro'ya baradine marka fren pabucu aldım. Söz konusu parçalar toplamda 300 km civarında kullanılmıştır. Ayrıca 25 euro'ya ritchey marka barend alınmıştır.

Orijinal scott marka park ayağı, sele altı çanta, bisiklet kilidi, amoeba marka alüminyum suluk kafesi, topeak marka ayarlanabilir plastik ikinci bir suluk kafesi, zefal marka suluk, tcm marka kilometre saati, orijinal selesi, iki adet hiç kullanılmamış yedek iç lastik, çift taraflı pompa, yama seti ve bir adet alyen takımı da bisikletin yanında verilecektir. Bu parçaların resimlerini de ilk fırsatta ekleyeceğim.

Bisikletin fiyatı tüm aksesuarları dahil olmak üzere 700,00.-TL'dir. İlgilenen arkadaşlar 533 338 10 80 no'lu telefondan ya da özel mesaj yoluyla bana ulaşabilirler.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-6_15-26-49.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
upload_2017-5-5_22-41-4.png
Amerikalı Amber Neben kadınlarda TT kraliçesi. 15 yıllık geçmişinde 2 Olimpiyat, 2 Dünya, 2 Ulusal ve 2 Pan American şampiyonluğu bulunuyor. Amber hakkında daha fazla bilgiyi kendi sitesinden...
Digital EPO.jpg
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.