scott speedsters S30

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
:Ahhh-1660 arkadaşlar 3 gün önce yeşil bisikleten almış olduğum yol kadromu satmak zorundayım acilen satıyorum sıfır kadro 435ytl aldım topluyamıcağım için imkansızlıklardan dolayı kadromu 375 ytl ye satıyorum ilgilenen arkadaşlar tango_mutlu@hotmail.com msn adresim eklerseniz görüşebiliriz kadro 54cm dir ve karbon maşalıdır sıfırdır kutusunda duruyor herşey düşünüldğü gibi olmuyormuş evdeki hesap çarşıya uymadı yani ayağını yorganına göre uzat bir çok ata sözleri kulaklarımda çınlıyor şu an yani gerçekten güzel bir bisiklet kadrosu bakması bile ayrı bir keyif ne yapalım hayırlsı umarım bu fiyatı gören kaçrımaz

(link)

(link)

(link)

Scudo

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
ben kadro boyundan kaçırıyorum yoksa bu kadro bende idi 160 cm-175 cm arası arkadaşlar için çok ideal bir kadrodur.ön maşanın karbon olmasıda cabası .
ihtiyacı olan arkadaş kaçırmasın derim.

Ali Emre Akcan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.264
Bisiklet
Scott
1,80 boya kısa gelirmi acaba şimdiki kadrom 54 ama ayağa kalkınca rahatsız ediyo yoksa gidon boynuzunu uzatsam bu kadro 1,80 boya olurmu

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
@AMRE

bence 1.80 de olur 12 cm lik bir boğaz takarsan rahatlıkla kullanırsın zaten yol bisikleti abartılı olmadıkça biraz ufak olmalı yokuşlarda ve sprintte daha atak oluyor ben 1.90 'ım eskiden 58-60 kullanırdım ama şimdi tercihim 56 cm