Scott Speedster yol bisikleti... Yardım!

hellawaits

Üye
Tepki
9
Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var Scott Speedster 2008 S 60 24 SP yol Bisikleti almayı düşünüyorum fiyatı 770 euro fakat peşin alımda %21 indirim yapılar aşşa yukarı 600 euroya geliyor sanırım...

Aşşağıdaki linkten bisikleti incelerseniz çok memnun olurum. Teşekkür ederim.

(link)

Scudo

Alp Aslan

Forum Bağımlısı
Tepki
4.150
Bisiklet
Cannondale
mutlaka kadrosu iyi bir bisiklettir ancak benmi yanlış inceledim bilmiyorum componentleri daha üst düzey olmalı gibi geldi bana ancak scott iyi kadrolar üretir diye biliyorum ve sanırım ücretinide marka ve kadroya ödüyorsun sanırım,daha bilgili arkadaşlarda inceleyip daha iyi fikir vereceklerdir ama o fiyatlara 0 belki az vardır ama 0 ve 1000ytl civarına meselaa sedona 411,merida gibi tiagralı daha hafif bisikletlerde olduğunu biliyorum aslında güvenebilsen sitede 2. el harika donanımlı bisikletlerde var ,kolay gelsin saygılarımla

hellawaits

Üye
Tepki
9
sedona 411 1500 lira civarında 965 dolar sanırım, meridada keza o fiyattan aşşa değil..

Alp Aslan

Forum Bağımlısı
Tepki
4.150
Bisiklet
Cannondale
yanlış hatırlamış olabilirim dolarda o zaman bu kadar yüksek değildi zaten arkadaşlar daha doğru tespitlerde bulunacaklardır

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
@hellawaits

600€ alabileceğin (sıfır) başlangıç seviyesi olarak iyi bir tercih olur.yinede 2.eli bir dolaş bakalım ;)

• Beğen
Tepkiler: sprint

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
arkadaşım bisiklet gerek donanım gerekse kadro itibari ile yarışlara girilebilecek seviyede değil,bu bisiklet yapı ve donanım itibari ile gezi ve amatör kullanım içindir.eğer ilk defa yol bisikletin olucak ise bu paraya değer çünkü nerden baksan garantisi var,üzerindeki parçalar sora ve 2200 shimanonun en alt seviye yol grubudur.ama tıkır tıkır kullanırsın.

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
bu donanıma bu fiyat iyi ama bütçeyi az daha artırıp 2.elde temiz bisikletler bulabilirsin keza yol bisikleti bölümünde okolli nikli okan abimin scott s30 bisikletini tavsiye ederim çok kullandı full tıagra 54 kadro hoş bir bisiklet fiyatta anlaşabileceğinizi zannediyorum.