Satıldı Scott Speedster S30

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Taylan Gören tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Taylan Gören

Taylan Gören Yeni Üye

Seviye:
    Erdoğanlar bisikletten sıfır alınmıştır. İlk sahibi ve tek kullanıcısıyım. Faturası ve kitapçıkları-aksesuarları durmaktadır. Oldukça temiz, özenli, dikkatli ve az kullandım. Lastikleri oldukça iyi durumdadır şimdiye kadar hiç patlamadı. Toplam bugün itibariyle 2000 km kullandım. Medium(54) kadrodur, 1.65-1.75 cm boy aralığı için uygundur. Karbon kadroya geçmek için satışa çıkartıyorum dolayısıyla takas düşünmüyorum.

• Alüminyum kadro
    • Shimano Tiagra 4650 grupset
    • Karbon maşa ve sele borusu
    • Continental ultra sport lastik
    • Ağırlık: 9 kg
    • FİYAT: 2200 TL

Satılmıştır.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-1-21_18-26-14.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...
GARMİN SABAH.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
upload_2017-2-6_15-36-24.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.