Scott Speedster S30 orta göbek ve Btwin Triban 3 Kadro Kulağı gerekli..

Konu, 'Kadrolar' kısmında berke günaydın tarafından paylaşıldı.

1. berke günaydın

berke günaydın Yeni Üye

Bisiklet:
    Drag
    Seviye:
    Kulübümüzün bisikleti olan Scott S30 'un orta göbeği bozulmuş durumda. Bunun için nasıl bir orta göbek almam gerek? Ayrıca bir sporcumuzun Btwin triban 3 ünün kadro kulağı kırıldı ve bulduğumuz hiçbir kulak tam uymuyor ve yerinden sürekli çıkıyor. Decathlon'u arayıp sorduk ama sadece İstanbuldaki şubemize gelirseniz yardımcı olabiliriz dediler. 1 kulak için de İstanbul'a gitmek teferruatlı bir iş. Bu iki ürünü nereden-nasıl temin edeceğimi bilen varsa çok teşekkür ediyorum.

İlginizi Çekebilir

cycling-nutrition-energy-bars.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
kays pwr.jpg
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...
makale.gif
Kış geldi. Günler daha kısa. Sabah işe giderken olan soğuk neyse de, o yağmur yok mu? Akşam işten çıkıyorsunuz, hava kararmış oluyor. Araya bir yerlere bisikleti de sıkıştırmak gerekli. Bisiklet...