Scott Speedster S30 orta göbek ve Btwin Triban 3 Kadro Kulağı gerekli..

Konu, 'Kadrolar' kısmında berke günaydın tarafından paylaşıldı.

1. berke günaydın

berke günaydın Yeni Üye

Bisiklet:
    Drag
    Seviye:
    Kulübümüzün bisikleti olan Scott S30 'un orta göbeği bozulmuş durumda. Bunun için nasıl bir orta göbek almam gerek? Ayrıca bir sporcumuzun Btwin triban 3 ünün kadro kulağı kırıldı ve bulduğumuz hiçbir kulak tam uymuyor ve yerinden sürekli çıkıyor. Decathlon'u arayıp sorduk ama sadece İstanbuldaki şubemize gelirseniz yardımcı olabiliriz dediler. 1 kulak için de İstanbul'a gitmek teferruatlı bir iş. Bu iki ürünü nereden-nasıl temin edeceğimi bilen varsa çok teşekkür ediyorum.

İlginizi Çekebilir

3.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...
bisiklet program.jpg
Merhaba, Uzun süredir spor salonunda disiplinli çalışmama rağmen kilo veremiyordum. Kas kütlemi ciddi oranda artırmama rağmen yağ yakma ile ilgili sıkıntılarım vardı. Bu sıkıntının ana kaynağı...
team-sky-echelon-996.jpg
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...