Scott speedster 50 fb 2013

Tepki
28
Arkadaslar bugun itibari ile scott speedster 50 fb 2013 aldim.Kullanan yada daha once kullanan arkadaslar varmi?Yorum bekliyorum..

• Beğen
Tepkiler: Milbert Hofen
Scudo

Milbert Hofen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.623
Bisiklet
Canyon
Özkan bey hayırlı olsun. Ben de zweirad-stadler mağazasında görmüştüm.Fiyatlar çok uygundu ama tam hatırlayamıyorum.Siz kaça almıştınız acaba ?
Bu arada fotoğraf koymadan yorum alamazsınız :)

• Beğen
Tepkiler: özkan kurukavak
Tepki
28
Tesekkurler soner bey bende zweiradstadlerden aldim.700 yaziyordu ama tek kaldigi icin 500 e inmisler biraz da biz konustuk 450 ye aldik.cepten giriyprum nasil resim paylasabilirim?

Milbert Hofen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.623
Bisiklet
Canyon
Tapatalk uygulaması var.Telefonunuza indirip onun üzerinden resim yükleyebilirsiniz siteye.Bilgisayardan girerken de (link) bu siteyi kullanıp resimlerinizi foruma uygun hale getirebilirsiniz.Fotoğrafın acelesi yok ama bi ara koyarsınız.Daha önce yol bisikleti kulladınızmı bilmiyorum ama bende geçen gün zweiradstadlerde bir trek denedim ve kendimi zor tuttum almamak için.

• Beğen
Tepki
28
Ben 7 aydir munihteyim yeni geldim evlilik sebebi ile.Ilk geldigimde sehir bisikleti almistim internrtten oni kullandim istanbuldada mtb kullanmistim ama cok degil.Ama bisiklet benim icin yillar sonra ask haline geldi ve heleki almanyays geldikten sonra.Birkac ay antramandan sonra munih cevresini gezmek istiyorum ogrenmem lazim cevreyi:)

(link)

Sonunda ekledim resmi:)

• Beğen
Tepkiler: Milbert Hofen

Ömer KARAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.688
İsim
Ömer KARAN
Bisiklet
Bisan
Bisikletiniz çok güzel Özkan Bey. Kazasız belasız kullanmanızı dilerim.

• Beğen

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Öncelikle almanyaya ve foruma hosgeldiniz. Bisikletiniz cok güzel duruyor, allah kazasiz belasiz sürmek nasip etsin. Soner arkadasda almanya münihte kaliyor, onunla tanismanizi tavsiye ederim. Kendisi cok dürüst ve efendi biridir, kimseye bir zarari dokunmaz ve hep iylik taraftaridir.

Tepki
28
Hosbulduk arkadaslar tesekkur ederim.Aslinda evet bir arkadasa ihtiyacim var neden olmasin.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bir flat bar road bike düşünüyorum. akılmdaki modellerden biri de bu. bu tip bisiklet kullanan pek yok sanırım. tecrübelerinizi olumlu ve olumsuz olarak paylaşırsanız çok sevinirim.

Milbert Hofen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.623
Bisiklet
Canyon
@edin
Kendisi yakın arkadaşım olur. Bu aralar foruma girmiyor ama ben size ufak 1,2 öneri verebilirim. Öncelikle bisikleti kullanmak çok zevkli.Hızlı ve atik. Özkan, hem şehir içinde hem de günlük turlarda büyük bir keyifle kullanıyor. Yalnız belli bir süreden sonra kapanarak sürme isteği baş gösteriyor. Bu sebeple da drop-bar'a geçmeyi düşünüyordu en son. Sonradan pişma olmamak ve masraf çıkartmamak için en iyisi dropbar bir bisiklet alıp,ikinci bir çift fren kolu yerleştirmek. Alışınca veya sıkılınca 2.çifti çıkartırsınız.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
aslında yol bisikleti düşünüyorum ancak ağrılıklı olarak şehir içinde,istanbul trafiğinde kullanacağım için drop bar gözümü korkutuyor. o nedenle flat bara yöneldim. fren kolları aklıma geldi ayrıca ama pratikte nasıl olur tam emin olamadım. bilgilendirme için çok teşekkürler. bisikletten asıl talebim daha hızlı,agresif,hafif olması ki söyledikleriniz bunları karşılıyor zaten

Onder Oz

Üye
Tepki
0
Merhabalar

Scott speedster 50 fb 2014 ve Sirrus sport 2014 arasında şehir içi kullanımda ne gibi farklılıklar olur. Yol donanımı şehir içi kullanımda bir artı mıdır? Bisiklete bagaj takmayı düşünmüyorum. Sirrus çok populer bir bisiklet, seçim yapmamı zorlaştırıyor.

Özkan Bey merhaba

Bisikletinizden memnun musunuz? Şehir içi kullanımda hybrit bisikletlere göre bir eksisi var mıdır? Açıkçası yol bisikleti düşünmüyordum fakat flat bar ve bisikletin 10kg olması(2014model) beni bu bisiklete yöneltmiş durumda. Tercihlerim arasında Speedster 50 fb ile beraber Giant Escape 1,Specialized sirrus, Cannondale Quick 5, Merida T1 ve Scott Sub 40 bulunuyor.