Scott scale LTD- RC

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
Arkadaşlar yeniden bir bisiklet toplayacağım iki kadro arasında gidip geliyorum birisi scott scale RC 2010 ötekiside Scale LTD 2008 kadro ve scott pilot gidon seti donanım xtr 2011 set dizmeyi düşünüyorum siz olsanız ne yapardınız sonuçta ikiside scott scale :D önerilerinizi bekliyorum :)

Scudo

Recep TOPAL

Forum Bağımlısı
Tepki
1.003
scott scale rc modelini bende merak ediyorum.karbon kadroda ne alcağımı kestiremedim henüz.bir diğer markada trek 9.8 veya 9.9 onlarda çok güzeller bakmanızı tavsiye ederim.

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
bence ikiside :D yani senin toplayacağın renk kombinasyonu vs için.

bu arada recep bey trek 9.8 carbon kadro 1310gr olarak tarttım sele kelepçesi üzerindeyken ;)

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
@temu90

1 kurşunum var 1 el ateş etmem lazım :D temu 2 si yok :D bu işin sonuda yok :D

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
işte sonu yok ama hangisi gözüne hoş gelecekse o şekilde ;)

Recep TOPAL

Forum Bağımlısı
Tepki
1.003
@temu90

kaç inç ti tartdığınız.bence cok gelmiş.birde scott scale rc 1210gr yazıyor gercek değerimi acaba bu 17.3 için?

Bora

Forum Bağımlısı
Tepki
1.432
Bisiklet
Focus
Trek, benim bildigim kadrolarinda hic bir zaman hafiflige oncelik vermemistir..
Ancak bu extra agirliga karsin daha saglam olduklarini iddia ederler.

• Beğen
Tepkiler: Recep TOPAL

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
Boş verin abi Trek i ben scale den bahsediyorum LTD mi RC mi diyorum nedenleriyle birlikte hemde :D

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Ezel'cim şimdiden hayırlı SLS AMG mi alsam Masserati GT mi alsam gibi bir soru olmuş :) Ama ben olsam RC kadroyu alırdım. Renkleri cıvıl cıvıl. LTD kadronun ne olduğu dikkatli bakınca anlaşılıyor. Olay tamamen kozmetik, kalite olarak söylenecek bir şey yok. 2011 XTR 20'li sistem de muhteşem olur. Toplayınca, resimlerini ve ağırlığını mutlaka siteye koy. Kolay gelsin.

• Beğen
Tepkiler: İbrahim sarı

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
@Serdar TEBER

Yorumuna ihtiyacım vardı serdar abi sağolasın sen benim derdimi anlıyorsun :D ben nedense çok renkli parçaları artık sevmiyorum her an aklımda scale RC - LTD var LTD alırsam eğer pilot sl gidonu ve dt swiss xrc amortisörü almak zorundayım buda bana ağır geliyor ama şansımı denemeliyim Scale almak zor iş :D ama bende zor işi seviyorum aksiyon yaratmak hoşuma gidiyor

RC de karar kılmış durumdayım resimleriyle şu an yetiniyorum :D beyaz ritchey setler ve Xtr larla süper makina ortaya çıkar :D
LTD de ise bence XTR lar daha asil durur siyah renk bende nedense daha baskın hele o kırmızı yokmu kadronun ortasından geçen beni bitiriyor :D çok param olsada ikisinide alsam:rolleyes: ama buda açgözlülük olur dua etmeliyim Allaha bu günler için :in:

SLS amg mi SLR 722 edition mu :D bence kara oğlan bana daha yakın yıllar geçsede onu halen seviyorum vitrinden çıksın artık :D
LTD nin görselliğini hemen anlaşılmasın diye ve başka bir gezegenden gelmiş gibi durduğu için seviyorum :D şu renklere ve şu sebastian roth amcayada hastayım ben :D

(link)

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
@mustafa kemal güler

Aldımda geldim bi koşu :D annem bakkal amcadan git yumurta al der gitmem ama :D RC için ÇİN e bile giderim :D

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
@Recep TOPAL

Kadrolarımız üçüz bu arada :D Sağol iyi günlerde kullanırız inşallah :in:

• Beğen

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
@Recep TOPAL

İstanbulda EROL abi var eskiden marintekde çalışıyordu onda var XX donanımlı ilk yürüyen RC 2010 TR de :D

• Beğen

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
SCOTT scale RC 2010 Eskişehir

(link)
(link)

(link)