Scott scale 899 2011

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Çok çılgın bir değer 899 gr. Ayrıca dikkatimi çeken diğer bir unsur da kadronun disk fren bağlantı yeri, bence çok iyi olmuş. Bu arada fotoğraflara bakmaya doyamadım. İyi ki video linki var. :)

Bora

Forum Bağımlısı
Tepki
1.432
Bisiklet
Focus
Bir onceki scale'den yola cikarsak, bunun da gercek agirligi 1050g dolaylarinda olabilir:)

• Beğen
Tepkiler: Samet Şenel

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Samet Şenel

Ben de sanmıyorum 899 gr olacağını. 950 gr civarında bile çıksa, yine de müthiş bir değer olur tabii. Yine de 899 gr lafını duyunca insan bir tuhaf oluyor. Aynı Selle Italia SLR 135g seleler gibi olacak. Onların da 150 gr'dan aşağı ağırlığa sahip olanları neredeyse yoktu...

BULUT ÇELİK

Forum Demirbaşı
Tepki
163
harika cisim :D yalnız videoda Nino Schurter in onayı gerekli miydi bilemiyorum 40 sene önceki reklam mantığıyla tamamen aynı :)

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
işte bu güzel olmuş, yakında nino'nun altına verirler yarışlarda izleriz.

ağırlık içinde, drop out'lar karbon olmu ve disk fren bağlantıları da. videoda bb'den 35 gr tasarruf edilmiş deniliyor, metal destekli drop out'lardan ne kadar gitmiş acaba? bu kadro min 930gr civarını görür gibi bakalım...

• Beğen
Tepkiler: İbrahim sarı

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
bu scott kadro yapmayı biliyor...

mertcan gölge

Forum Bağımlısı
Tepki
513
süper bir parça tek kelimeyle sağlam hafif ve kullanışlı bunların üzerine çokda güzel görünümlü

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Atahan Akıllı

Evet biliyorum, KTM kullanan bir arkadaşım var. İlk onda gördüm bu bağlantı tipini, çok da mantıklı. Belki ileride diğer markalara da yansır bu, şahsen kendi kadromun da böyle olmasını isterdim. :)

Şahin Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
298
Arka fren bağlantısı çok güzel olmuş hem darbelerden korunur olmuş hemde bağlantı adaptörü olmadığından rijit olmuştur.''Tamam, olmuş '' dedirten fotoğraflar:)

• Beğen
Tepkiler: İbrahim sarı

İbrahim sarı

Forum Bağımlısı
Tepki
537
Bisiklet
Scott
899 sanırsam ltd nin yerini alacak rc yi 4 gözle bekliyoruz eurobike 2010 da göreceğiz bakalım canondaleye zor bir rakip geldi :D