Scott scale 700 rc nino edition TR

sarıibrahim

Aktif Üye
Tepki
128
Bisiklet
Scott
27.5 janta geçmeye karar verdim :D En sonunda siparişini verdiğim Scott scale 700 rc nino kadrosetim elime ulaştı arkadaşlar Erdoğanlarbisiklete Lütfi ve Mehmet yeşilören teşekkürü borç bilirim yakın bir zamanda daha net ve ayrıntılı olarak fotolar paylaşacağım iyi forumlar

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

Osman D.

Forum Bağımlısı
Tepki
261
Bisiklet
Cube
Hayırlı olsun mükemmel kadro set :) ağırlık bilgisi de bekleriz, toplanmış fotoğrafları da

• Beğen
Tepkiler: sarıibrahim

sezai arabacıoğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
114
Bisiklet
Cannondale
çok özel bir kadro getirtmişsiniz toplaması maliyetli bir kado olacağı belli özeelikle iyi bir jant seti olduktan sonra gerisi xt seviyesi bile olsa mükemmel our bence ama akdro ayarında teker seti bence şart

Osman Yener

Forum Demirbaşı
Tepki
643
Bisiklet
Scott
Teknik olarak detaylarını bilmesemde renkleri ile harika bir kadro. Güle güle toplayıp keyifle kullanmanız dileğiyle...

• Beğen

CDRKAKSY26

Üye
Tepki
1
İsim
DORUK
Bisiklet
Specialized
Fiyatını da belirtirmisiniz acaba ? bu arada çok beğendim güle güle kullanın

sarıibrahim

Aktif Üye
Tepki
128
Bisiklet
Scott
@Melih Koç çok teşşekür ediyorum bu videoyu paylaştığın için videoyu ilk çıktığı gün izledim ve doğru karar verdiğime açıkçası sevindim videoda sid beyaz ve siyah maşa kontrast yapılıyor ben siyah sid maşalı halini daha çok beğendim :D tahmini olarak scott bu kadrodan çok az üretti ve yabancı sitelerdende takip ediyorum toplanmış haline bakıyorum hayırlısıyla toplamak istiyorum arada bir bekle diyorum ayaklanacaksın diye :D

Melih Koç

Two wheel addict!
Tepki
249
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@ezel kara bu kadroya bence RS-1 çok güzel gider ama çok saçma bir fiyatı var, bu nedenle siyah Sid en makulu gibi görünüyor. Bisiklet toplamak keyifli olduğu kadar zahmetli de iştir. Özellikle de topladığın süre boyunca binemeyişin, bakıp bakıp içten içe kuduruşun da ayrı bir eziyet olur :) Ama bittikten sonrası da apayrı bir keyiftir. Projeni takipteyim, çok güzel bir bisiklet çıkacak ortaya. ;)

• Beğen

sarıibrahim

Aktif Üye
Tepki
128
Bisiklet
Scott
@Melih Koç

Bisiklet toplamak çok zahmetli bir hobi ve sabrı zorlar :D başka bir mtb bisikletim olduğu için tatmin oluyorum açıkçası geçiçide olsa.... kadrosetimin borcu bitince komponent alıp toplayacağım iliginiz için ayrıca teşekkür ederim

hasan suna

Üye
Tepki
25
Bisiklet
KTM
Gerçekten çok güzel kadro hayırlı olsun .... Takipteyim ... Bu arada kadroyu siparişle mi aldın .

sarıibrahim

Aktif Üye
Tepki
128
Bisiklet
Scott
@hasan suna Evet dostum siparisle aldim ama ozel siparisle Scott sevkiyatina yetiştirilerek Mart Ayinda siparis verdim haziranda teslim aldim