Scott Scale 70

Tepki
3
Merhaba arkadaslar,
Onumuzdeki 1 ay icerisinde bisikletimi degistirip yeni bir bisiklet almak istiyorum. Bunun icinde tasarimlarini cok sevdigim scott markasini sectim, ilk basta aspect modellerine bakiyodum ancak scale modellerini gorunce gonlum scale e kaydi =), neyse sonuc olarak scale 70(2009) in liste fiyati 990 euro, sorularim :
1) Acaba bu bisiklet icin indirim yaptirabilirmiyim, gecen sezonun modeli oldugu icin ?
2) 1600 - 1800 lira civarinda bana uygun olabilicek baska marka ve modeller neler olabilir ?
3) Son olarak bu bisikleti erdoganlar bisikletin sitesinde buldum, ordaki fiyati 1600 lira civariydi , ben istanbuldayim bu bisikleti bu soyledigim yerden mi almam daha iyi olur yoksa yakimindaki yesil bisikletten mi almam daha mantikli aradaki fiyat farkina ragmen ?

Tesekkurler =)

Scudo

sadık1964

Daimi Üye
Tepki
402
Ben bu gün bu bisikletin fiyatını aldım üzerindeki mlz tabiki fiyatı değiştirir fakat %20 indirim var 1367tl söylendi.

• Beğen
Tepkiler: Borga ADYIN

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
dediğin fiyatlara giant xtx3 alabiirsin memnun da kalırsın şahsi fikrim... scale 70den daha iyi ekipmanı da olması lazım. fiyatı 990eur peşin ödemede indirim yapacaklarını sanıryorum

• Beğen

müjdat dede

Forum Bağımlısı
Tepki
422
Bisiklet
Giant
scale 70 in kadrosu ve açıları çok iyi bir bisiklet donanım olarak fazla üstte olan bir model scale 70 den kesinlikle memnun kalırsınız :)

• Beğen

Goflet

Forum Bağımlısı
Tepki
1.588
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
erdoğanlar bisikletten gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.satış sonrası hizmet ,ilgi ,alaka mükemmel.

Çok alışveriş yaptım ,hep memnun kaldım.

• Beğen
Tepki
3
Giant xtc 3 ün kadrosu scott a göre daha kötü sanırım ?, ayrıca giantın kadro tasarımlarını bir türlü sevemedim ben =) Sormak istediğim başka bir şeyde eğer bisikleti erdoğanlardan alırsam toplatmam gerekicek ve örneğin vites ayarı bozulunca ya kendim uğraşıp yapmam yada para verip yaptırtmam gerekiyo, sizce yeşil bisikletten alıp böyle sorunlardan kurtulmak daha mı mantıklı ?

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
@Borga ADYIN

Kadro için senin içine hangisi siniyor ise, kullanımı sana daha uygun, yormuyor ise onu almanda fayda var sonuçta bisikleti sen süreceksin. Giant xtc serisi ve Scott scale bildiğim kadarı ile birbirinin muadili kadrolar kötü veya iyi yorum yapamayacağım bu işin ustaları varken bana laf düşmez.

Servis ile ilgii İstanbul'dan alsanda alamasanda emin ol bütün bisiklet mağazaları sana her konuda yardımcı olacaktır hatta bisikletin o dükkanın sattığı marka olmasa bile.

• Beğen

müjdat dede

Forum Bağımlısı
Tepki
422
Bisiklet
Giant
@Goflet

kesinlikle katılıyorum erdoğanlar bisikletten alabilirsin sattıkları ürünün sonuna kadar arkasında duruyorlar. bende alışveriş yaptım ve ürünümde arıza çıktı hatta aynısından yoktu daha üst bir modeli cüzi bir fark ile değiştirdiler:)

• Beğen

Goflet

Forum Bağımlısı
Tepki
1.588
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
vites ayarını 5 tl ye yaparlar...

• Beğen
Tepki
3
Peki son olarak, diger bisiklet markalarinin bu fiyatlardaki modellerine baktim ornegin salcano 030 modeli full slx sistem var ancak scale 70 ile ayni fiyatta sizce scale 70 fiyatinin karsiligini veren bi urun mu ?

• Beğen
Tepkiler: müjdat dede

müjdat dede

Forum Bağımlısı
Tepki
422
Bisiklet
Giant
bakın scale 70 donanım olarak fazla üstte diyemeyiz hatta giriş seviyesi diyebiliriz lakin kadrosu alınabilecek en iyi kadrolardan biri salcano nun kadrosu scale kadrosunun yanına bile yaklaşamaz kadro açıları v.s

• Beğen
Tepki
3
Aslinda salcano ornekti o on onu gormustum, baska bi marka da olabilir yani onun yerine, benim sormak istedigim sizce bu bisiklet verilen paraya degiyor mu ?

Ayrica cevaplariniz icin tesekkur ederim =)

müjdat dede

Forum Bağımlısı
Tepki
422
Bisiklet
Giant
bakın bendede scale 50 var ama üzerinde oynama yaptm maşa, vites sistemi , fren sistemi v.s fakat değiştirmeyeceğim tek parça kadro. onudu şöyle değiştirebilirm karbon scale kadrosu olursa :D