scott scale 40, 50, 70 hangisiii????

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında lpa01 tarafından paylaşıldı.

1. lpa01

lpa01 Misafir

arkadaşlar nihayet bisikletimi (bianchi thomisus) değiştirmeye karar verdim. tercihim scale olacak ama bir türlü karar veremiyorum. bu modeller konusundaki fikirleriniz benim için çok önemli. bu konudaki yorumlarınızı merakla bekliyorummm... selamlarrr

2. Goflet

Goflet Onursal Üye

Seviye:
    tabiki 40..scott scale modellerind model no'su yükseldikçe komponent kalitesi düşer..yani 40 , 50 den daha yüksek komponentlidir..zaten fiyatlara bakarsanızda bunu görürsünüz...tabi birde kadro renklerini beğenmek lazım..scale 70 in kadrosunu daha çok beğenirsem alıp komponentleri yükseltirim şahsen..

lpa01

lpa01 Misafir

yorumun için teşekkürler dostum. forumda bir yerde scale 40' ın üretiminin biteceği söyleniyor bu doğru mu??? bir de scale 70 e havalı maşa uygulanabilir mi? kadro olarak scale 40 veya scale 50 ile arasında fark var mı? teşekkürler şimdiden

4. Goflet

Goflet Onursal Üye

Seviye:
    scale alüminyum kadrolarının hepsi aynı geometriye ve alaşıma sahip..sadece renk ve komponent farkı var..scale 40 üretimi bitecek diye birşey olmaz bu yüzden..scale 70 havalı maşa uygulanır..

lpa01

lpa01 Misafir

saol dostum bilgilendirdiğin için

İlginizi Çekebilir

3-1484682847509-16suife4qphq8-630-354.jpg
BikeRadar, velodrom testiyle yol bisikleti üzerindeki farklı sürüş pozisyonlarının ne kadar hız ve süre kazandırdığını bulmaya çalışmış :) Link yazının sonunda olacak. Testin en isabetli verileri...
upload_2016-8-24_11-11-12.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
maxresdefault.jpg
Bir sabaha karşı makalesinde daha birlikteyiz :D Adeta ince işçilikle yontulmuş bir kuadriseps kası, çoğumuzun hayalidir... Fakat bunu ya profesyonel sporcularda, ya da gerçekten fit durumdaki...