Scott Scale 35 [ ala meleğim ]

BF Okuru

Üye
Tepki
2
herkeze merhabalar

ailemin '' bisikletçi olupta ne olucaksın '' demelerine ragmen 2 yıldır yaz aylarında boş oturmayıp calışarak Trek 4300 disk bisikletimi satıp kendi alın terimle karbon kadro bisikletime kavusmanın mutluluğunu yasıyorum
hemen hemen 2 hafta oluyor ama malum össye hazırlık başladıgı için pekte fırsatım olmadı yeni melegimin fotograflarını koymaya foruma :)

neyseki biraz zamanım olduda sizlerle paylaşabiliyorum

benim hayatımda bisikletin farklı bir yeri var , futbolu yada basketbolu seçebilirdim ama küçüklükten beri bisiklet merakım vardı. hiç unutmam 7 yaşındaydım sahil yolunda bir bisikletli abime ''abi bu bisiklet kaç para , özelligi nedir , kaç vites '' diye sormustum . O kadar sevecen yaklaştı ki o abi bana o zaman dedim ilerde benimde böyle bi bisikletim olucak sanırım bisikletin markası cannondale falandı tam hatırlamıyorum .2 yıl önce artık baba üst düzey bir bisiklet almanın zamanı geldi dedim . tamam alalım dedi ilk önce. fiyatını duyunca malum herkez gibi '' araba alalım sana tofaş '' yanıtını aldım :D
bozmadım morelimi yılmadım her defasında sıkıştırdım bir şekilde ailemi.

Okulumda takdir teşekkür belgeleri getirdim 2 yıl boyunca.Yazları eczanede çırak ve otobüs firmasında muavin olarak çalıştım ve babamında ufak yardımlarıyla bisikletimi aldım

BIKE & OUTDOOR' dan ozan ve murat abilerime çok teşekkür ediyorum . Sağ olsunlar çok ilgilendiler karşılıklı bilgi alışverişimiz oldu ve sonunda scale 35ime kavuştum ..

Forumdan bilgi veren ve sıkılmadan sorularımı yanıtlayan tüm abi ve ablalarıma teşekkür ederim

işte ilk eve geldiğim gece bisikletim fotoğrafları

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

ilk gün alışma evresi
(link)(link)

2.gün sahilyolu.
(link)(link)

Scudo

Sedat YUKARIÇUKUR

Daimi Üye
Tepki
330
Bisiklet
Kron
Süper bisiklet. Hayırlı olsun. Buna binmeye kıyılmaz. :) Kazasız belasız bol pedallar.

mahir aslan

Aktif Üye
Tepki
77
süperr !! hayırlıolsun maşallah çok güzel bi bisiklet bu modeli çok beğeniyorum !
tekrar hayırlıolsun

Anıl MÜLK

Aktif Üye
Tepki
181
Bisiklet süper dostum bence ufak bi nazar boncuğu tak yoksa nazar değer Çok göz alıcı :) Kazasız belasız kullanman dileğiyle...

Hasan Oğuz

Daimi Üye
Tepki
112
Bisiklet
b'Twin
Çok güzel bir bisiklet kardeşim. Kazasız, belasız kullan

Cengiz Parlakgül

Forum Bağımlısı
Tepki
748
İsim
cengiz parlakgül
benim gbi insan varmıdır diodum bu yaşta yemeden içmeden para kazanıp biriktirip bisiklete harcayan seni gördüm mutlu oldum. hayırlı olsun kardeşim. sen kavuşmuşsun sevdiğine bol pedallar.

ben daha kavuşamadım trek 7.5 le idare ediyorum (dediim hergün 100 km yapıorum nerdeyse) hayalim 8500 bekliyoruz bakalım

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@cparlakgul

azim hırs istek . birşeyi kafana koyduğun zaman ve ısrarla onu istedigin zaman gercekleşmemesi için bir engel yok. yeterki sen iste azim et çalış çabala..
8500 güzel bisiklet bizim hemen yanda adrenalinin magazası var vitrinde duruyordu gecen gün :)

inşallah sende istediğine kavuşursun

teşekkürler

halid acar

Forum Bağımlısı
Tepki
600
bisikletiniz süpermiş fazla söze gerek yok kazasız belasız kullanman dileğiyle