Scott s30 yol biskleti (duraace-ultegra-105-tiagra-rs 10)

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
@a.rezak inal

Merhabalar.. Fazla profesyonel değil tabi ki sonuçta bisikletin kalitesi, parçaların dayanıklılığı ve genel hafiflik alacağınız keyifi artıran faktörler.. Sonuçta sadece şehir içinde veya şehirler arası yollarda sürmek için binlerce euroluk bisikler alan kişiler var. Tamamen bütçenizle alakalı bir durum..
Benim boyum da 1.80m ve kilom 78 ben yazdan beri kullanıyorum ve herhangi bir sorun yaşamadım.. Ancak bisikletin üzerindeki sele biraz sert yapılı olduğundan dolayı belki yeni başladığınız için daha rahat bir seleye ihtiyacınız olabilir.. Bunun dışında sanırım diyebilecek pek bişey yok karar sizin.. görüşmek üzere..

Scudo

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
@a.rezak inal

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
İlan Günceldir..

Duraace Fren bacakları, Specialized sele, Dış lastikler, Tiagra Vites-Fren kolları için ilan güncel. Tabi bisiklet olarak talip çıkmazsa. Eğer Duraace fren bacaklarına da talip çıkarsa parça satışına hemen başlanacaktır.. Duraace fren bacaklarına talip çıkmazsa parça satışı Nisan'ın 10'unda başlayacaktır..

Jant seti; İsmail Odabaşıoğlu
Ruble ve Arka aktarıcı; Orkun Özden
Ultegra STI kollar; djmakoshark
Kadro+maşa+sele borusu+ön aktarıcı+sele kelepçesi+gidon+boğaz+Aynakol'da rezervedir.

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
İlan Günceldir.. Bisiklet olarak son fiyat 1300tl'dir. Fiyatı acil satılık olduğundan mümkün olduğunca uygun tuttum. Lütfen pazarlık yapmayınız..

Duraace Fren bacakları, Specialized sele, Dış lastikler, Tiagra Vites-Fren kolları için ilan güncel. Tabi bisiklet olarak talip çıkmazsa. Eğer Duraace fren bacaklarına da talip çıkarsa parça satışına hemen başlanacaktır.. Duraace fren bacaklarına talip çıkmazsa parça satışı Nisan'ın 10'unda başlayacaktır..

Jant seti; İsmail Odabaşıoğlu
Ruble ve Arka aktarıcı; Orkun Özden
Ultegra STI kollar; djmakoshark
Kadro+maşa+sele borusu+ön aktarıcı+sele kelepçesi+gidon+boğaz+Aynakol'da rezervedir.

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
@Enis AYKUŞ

Aklınıza takılan veya sormak istediğiniz bişey varsa özelden mesaj atabilirsiniz..

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
İlan Günceldir.. Komple bisiklet olarak alana yol pedalı ve kalide verilecektir..

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
İlan günceldir..
Parça satışına pazartesi gününden itibaren başlanacaktır.. Rezerve yaptıran arkadaşların, bana özelden iletişim bilgilerini (adres,telefon,mail) göndermeleri rica olunur.

Orkun ÖZDEN

Forum Demirbaşı
Tepki
285
hocam rezerveler iptal falan mı,mesaj attım,kaç gün oldu dönmedin geri.

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Dostum kusura bakma.. Rezerveler iptal değil tabi ki. Bisikleti komple isteyen bir iki kişi oldu ama parça satışı için söz verdiğimden arkadaşlarla görüşmedim. Parçaları almak isteyen arkadaşlar özelden mesaj atarlarsa en kısa zamanda parçaları gönderirim...

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
@s fırat haciisaoglu

Ne için görüşeceğiz Hocam? Ona göre vereyim numaramı..
Eğer bisikleti komple almak istiyorsanız malesef komple satış için zaman doldu ve parça satışına başladım..

İyi günler..

Tepki
30
İsim
erkan yurttas
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Cyclocross
105 fren bacakları lazım bana ilan güncel ise talibim